×
ВхідРеєстрація

E-mail *

Пароль *

Забули пошту або пароль?

» Вівторок, 5 грудня, 2023.
Вимкніть AdBlock або додайте портал у винятки щоб повноцінно користуватись, після оновіть сторінку (F5).
Якщо у вас щось не вийшло, ви можете написати нам з іншого браузера, де не встановлено блокувальник реклами.

Новини

Від реклами на YouTube не позбутися: підписка на YouTube Premium не допоможе

Команда відеоплатформи YouTube нещодавно розпочала масштабну боротьбу з блокувальниками реклами. Передбачалося, що купівля платної підписки YouTube Premium — це надійний спосіб уникнути перегляду реклами, не нарвавшись на блокування YouTube. Як виявилося, зовсім позбутися реклами не допоможе навіть YouTube Premium.

2023-11-15

Google віддає Apple 36% виручки від реклами у Safari

Google ось уже понад 20 років віддає Apple значну частину виторгу від реклами, переглянутої користувачами через інтернет-браузер Safari. В обмін на це Apple гарантував Google, що його пошуковий сервіс завжди буде пошуковою системою за замовчуванням у Safari. Всі ці роки точні суми та розмір комісії, що стягується Apple, залишалися комерційною таємницею.

2023-11-15

Скандальний маркетинг у Стародавній Греції: рекламний слоган знайшли на амфорі в Луврі (фото)

Реклама та маркетинг процвітали у Стародавній Греції та Римі. Хоча їм не вистачало витонченості сучасних рекламних кампаній, вони, безумовно, намагалися привернути увагу до товарів, послуг та подій. У тому, що Лувр вважає одним із перших рекламних слоганів, гончар написав: "Купуйте мене, ви отримаєте вигідну пропозицію".

2023-11-14

Кияни пропонують обмежити розмір зовнішньої реклами у столиці — петиція

У столиці почали збір підписів під петицією з пропозицією обмежити розмір торговельних вивісок і рекламних плакатів. На думку автора, це необхідно для збереження естетики міста, зокрема, первинного вигляду архітектури.

2023-11-14

YouTube звинуватили у шпигунстві й подають до суду – наслідки можуть бути дуже серйозні

На початку цього місяця боротьба YouTube з блокувальниками реклами вийшла з тестового періоду. Платформа почала закривати можливість перегляду відео всім, хто встановив блокувальник у свій браузер, пропонуючи купляти преміум-підписку без реклами, або дивитися ролики з оголошеннями.

2023-11-14

На Харківщині поскаржилися на мовні порушення у майже 400 рекламних вивісках

Скарги на майже 400 рекламних вивісок та носіїв отримала Держпродспоживслужба у Харківській області. Від початку 2023 року фахівці ухвалили 46 рішень про штраф за порушення Закону України "Про рекламу", згідно з яким реклама має бути державною мовою.

2023-11-13

Куртку Майкла Джексона з реклами Pepsi продали за понад $300 тис. на аукціоні

У Лондоні на аукціоні продали легендарну шкіряну куртку, яку Майкл Джексон носив у рекламі Pepsi, за $306 тисяч. Майкл Джексон вдягав цю куртку в 1984 році – у першому із серії рекламних роликів, що знімали для Pepsi. Ці рекламні ролики в основному запам?яталися інцидентом, коли під час одних знімань волосся Джексона спалахнуло і співак отримав серйозні опіки.

2023-11-13

Штраф 1700 гривень: у місті на Тернопільщині почали боротьбу з незаконною рекламою

В Чорткові, що на Тернопільщині, вирішити побороти незаконну рекламу. Місто поступово звільняється від набридливих величезних рекламних конструкцій. Ініціативу розпочала міська рада, метою якої є привести Чортків до ладу в плані відповідності розміщення рекламних конструкцій та вивісок у місті.

2023-11-13

Meta вимагатиме розкривати інформацію про використання ШІ у створенні реклами

Компанія Meta Platforms заявила, що з 2024 року рекламодавці мають повідомляти про те, чи зображує змінена або створена ними реклама реальних людей, які роблять або говорять щось, чого вони насправді не робили, або чи створюють вони в цифровому вигляді неіснуючу людину, яка виглядає як реальна.

2023-11-10

В Одесі створять єдині правила для оформлення вивісок та зовнішньої реклами

В Одесі планують створити єдині правила оформлення вивісок та рекламних конструкцій. Про це повідомили в Одеській міській раді. Розроблятиме правила спеціально створена робоча група департаменту культури, міжнародного співробітництва та євроінтеграції та управління реклами у межах співпраці з ЮНЕСКО.

2023-11-10

Реклама
Тендер
Друк сетівСети А3, 1+0 ч/б, папір газетний. Тираж 10 000 шт
Форум
Отопительное оборудование"Beeterm не только производят отличное оборудование, но и предоставляют высокий уровень сервиса. Приобрели модульную котельную для нашего офиса, и ост