×
ВхідРеєстрація

E-mail *

Пароль *

Забули пошту або пароль?

» Середа, 17 липня, 2024.
Вимкніть AdBlock або додайте портал у винятки щоб повноцінно користуватись, після оновіть сторінку (F5).
Якщо у вас щось не вийшло, ви можете написати нам з іншого браузера, де не встановлено блокувальник реклами.

Новини

У червні в Києві демонтували 2000 незаконних вивісок

Відсутність електроенергії не заважає комунальникам працювати. Так, у червні вони демонтували 2000 незаконних рекламних конструкцій. Про це повідомляє Управління з питань реклами КМДА. Зазначається, що більша частина з них — вивіски, які були розміщені на фасадах столичних будинків.

За словами фахівців, демонтаж незаконної реклами займає багато часу і потребує використання спеціальних інструментів. Тому працівники Київреклами тримають їх зарядженими та працюють без перерв. Демонтаж незаконної реклами проводять у Києві щодня, якими б не були обставини.

У разі тривалої відсутності електропостачання використовуємо генератори, щоб продовжувати свою роботу, — розповіли комунальники.

У Київрекламі нагадали підприємцям, що в столиці діють правила розміщення вивісок та рекламних засобів.

Власників закладів закликали поважати дизайн-код столиці та дотримуватися правил розміщення конструкцій, у яких чітко прописано, де і в якій формі можна встановлювати рекламу на фасадах будинків.

2024-07-05
Джерело: www.rup.com.ua

Реклама
Тендер
Трафаретний друк на тканинах, еко пакетахШукаю підрядника на трафаретний друк на тканині (еко сумки з канвасу, саржі. бавовна) Цікавить, як форма оплати на ФОП, такі і ТОВ. Бажано Київ!!!
Форум
co pet пластикВ мире 3D-печати Пластик Copet (PETG) зарекомендовал себя как один из самых известных и разнообразных материалов. Благодаря своим исключительным свойс