×
ВхідРеєстрація

E-mail *

Пароль *

Забули пошту або пароль?

» Вівторок, 28 червня, 2022.
Вимкніть AdBlock або додайте портал у винятки щоб повноцінно користуватись, після оновіть сторінку (F5).
Якщо у вас щось не вийшло, ви можете написати нам з іншого браузера, де не встановлено блокувальник реклами.

Новини

1 .. 3456789 .. 1277
Спрос на аромат Dior Sauvage, в рекламе которого снялся Джонни Депп, вырос почти на 50%

После того, как Джонни Депп выиграл суд против Эмбер Херд, популярность аромата Dior Sauvage, в рекламе которого снимался актер, вырос на 50%. Компания Dior единственная крупная компания, которая отказалась разрывать с ним контракт с Джонни Деппом, на волне хейта из-за обвинений Эмбер Херд.

2022-06-03

У Кременчуці з'являться білборди на підтримку оборонців «Азовсталі»

Моральний дух як військових, так і цивільного населення підтримує Асоціація зовнішньої реклами Кременчука. Вони з перших днів повномасштабного вторгнення розміщували патріотичні білборди та допомогли з організацією фотовиставки світлин з Азовсталі.

2022-06-02

У Чернівцях знесли понад сотню незаконних і занедбаних рекламних конструкцій

У Чернівцях знесли понад сотню незаконних і занедбаних рекламних конструкцій. Як повідомляє Департамент урбаністики та архітектури Чернівецької міської ради, на цьому влада не зупиняється. “До цього демонтували штендери, банери та вивіски, тепер же взялися за великі конструкції, а саме за білборди

2022-06-02

У Хмельницькому власники електрокарів змінюють номерні знаки на нові - без літери Z

Три авто з електричним двигуном отримали номерні знаки нового зразка без латинської літери Z у Сервісному центрі Міністерства внутрішніх справ Хмельницького. Номерні знаки нового зразка можна отримати з травня 2022 року. Раніше, літера Z позначала на таких автомобілях - нуль викидів.

2022-06-02

Зарплати зростають? В яких сферах українцям працювати найвигідніше

Зарплати великої кількості українців з початку війни Росії проти України поступово знижувались, падати вони продовжують і зараз. Якщо у квітні, порівняно з довоєнним часом, середня зарплата була нижчою на 10%, то у травні падіння становило 9-58%. Однак є і ті сфери, де виплати неабияк зросли.

2022-06-01

В Израиле Кнессет принял закон, который запрещает рекламу сигарет в печатных СМИ

Кнессет принял закон о запрете рекламы сигарет и табака в печатных СМИ, спустя почти четыре года после введения полного запрета на такую рекламу во всех других местах. Поправка к закону, предложенная депутатами Мосси Разом и Офером Кассифом, прошла второе и третье чтения при семи голосах «за» и ни одного «против».

2022-06-01

Жорстко чесна реклама хлопця перетворилася на справжній хіт

Продаючи продукт, ви хочете рекламувати всі його кращі сторони - і навіть збільшити свій треп, щоб отримати гроші. Що ж, це вірно для більшості людей. Одні хлопець став вірусним через свого відвертого опису фургона, який він намагається впарити. Ден Коулман, власник Retro Vintage в Ньюкі, вирішив перейти до справи і перерахувати дуже цікаву рекламу свого зеленого фургона.

2022-06-01

Агентство Sigma анонсувало запуск ТБ-реклами для бренду «Кусум»

Агентство комплексних медіарішень Sigma повідомляє про запуск однієї з перших рекламних кампаній на українських телевізійних каналах за час війни в Україні. Замовником є міжнародна група фармацевтичних компаній «Кусум».

2022-05-31

Специалисты проверили эффективность использования собак и кошек в рекламе

Использование кошек и собак в рекламе чего бы то ни было окажется очень эффективным, если будет правильно подобран товар и если конкретная реклама будет соответствовать представлениям потребителей о характере этих животных. К такому выводу пришли ученые Кентского государственного университета (штат Огайо, США) в своем исследовании

2022-05-31

Забавная реклама Diablo Immortal от Google Play

Магазин приложений Google Play тоже готовится к скорому релизу мобильной онлайн-ARPG Diablo Immortal от Blizzard и NetEase, и даже опубликовал на YouTube рекламный ролик. На этот раз никакого игрового процесса — все куда веселее: из оставленного без присмотра смартфона в наш мир прорывается Диабло и его демоны, а следом за ним прибывают варвар и чародейка.

2022-05-31

1 .. 3456789 .. 1277
Реклама
Тендер
Каталог 1000штДоброго дня. Прорахунок каталога. 1. Розмір 300х300, 64стр з обкладенкою Обкладенка 4+4 300г, мат лам Вн. блок 130г 4+4 Термо чи ПУР 2. Данні тіж
Форум
Продам ламинатор YDFM 720Продам ламинатор YDFM 720 В хорошем состоянии в работе, можно протестировать и осмотреть 2600 у.е +38 097 103 60 80 Александр