×
ВхідРеєстрація

E-mail *

Пароль *

Забули пошту або пароль?

» Вівторок, 5 грудня, 2023.
Вимкніть AdBlock або додайте портал у винятки щоб повноцінно користуватись, після оновіть сторінку (F5).
Якщо у вас щось не вийшло, ви можете написати нам з іншого браузера, де не встановлено блокувальник реклами.

Новини

1 .. 3456789 .. 1389
ЄС домовився про правила політичної реклами, щоб обмежити іноземне втручання

Рада ЄС та Європарламент погодили законодавство, яке гармонізує вимоги до політичної реклами в різних країнах та забороняє іноземним суб'єктам спонсорувати політичну рекламу перед виборами. Ці заходи покликані обмежити іноземне втручання та підвищити прозорість. Втім нові правила застосовуватимуться лише після виборів до Європарламенту наступного року.

2023-11-10

В Уряді обговорюють заборону рекламної викладки тютюнових виробів

Держпродспоживслужба України винесла на громадське обговорення проєкт Закону «Про внесення змін до Закону «Про заходи щодо попередження та зменшення вживання тютюнових виробів і їх шкідливого впливу на здоров’я населення» щодо заборони видимого для споживача розміщення тютюнових виробів та деяких інших виробів у місцях роздрібної торгівлі».

2023-11-09

Глава WhatsApp підтвердив появу реклами всередині програми в майбутньому

WhatsApp готується до нововведень у своїй бізнес-моделі. Вілл Кеткарт, керівник платформи, підтвердив, що в додатку можуть з’явитися рекламні оголошення. Передбачається, що реклама розміщуватиметься у функції “Статус”, а також у нещодавно представлених “Каналах”.

2023-11-09

У Китаї заарештували за рекламу нелегальних казино власника стрімінгової платформи

Два роки тому китайську потокову платформу Dou Yu звинуватили у розповсюдженні реклами нелегальних операторів азартних ігор та створенні порноконтенту, а нещодавно засновника компанії Чень Шаоцзе заарештували. Платформа Dou Yu з'явилася в Китаї в 2014 році і відразу стала дуже популярною - на ній транслювалося все - від ремонту в будинку, до приготування їжі.

2023-11-09

Meta заборонила політичним рекламодавцям використовувати її нові рекламні ШІ-інструменти

Материнська компанія Facebook, Meta, забороняє політичним рекламодавцям використовувати свої нові рекламні продукти на основі штучного інтелекту, щоб запобігти поширенню дезінформації. Meta ще не оприлюднила це рішення в жодних оновленнях своїх рекламних стандартів, які забороняють рекламу з маніпулятивним та дезінформаційним вмістом.

2023-11-08

Реформа медіагалузі — серед чотирьох критеріїв, за якими Україна наблизилась до членства у ЄС

Європейська комісія дійшла висновку, що Україна виконала в повному обсязі чотири з семи умов, необхідних для початку переговорів про членство в Євросоюзі. Однією з виконаних умов є прийняття медіазаконодавства та приведення його у відповідність до норм ЄС. Це відзначає внутрішній документ Єврокомісії — звіт щодо України.

2023-11-08

YouTube змусив сотні тисяч користувачів деінсталювати блокувальники реклами

Нова політика YouTube щодо блокувальників реклами призвела до того, що сотні тисяч користувачів видалили такі розширення зі своїх браузерів. Про це пише Wired. За даними видання, у жовтні розробники блокувальників реклами зафіксували «рекордну кількість» людей, які деінсталювали їхні програми.

2023-11-08

В YouTube з'явилася нова загадкова кнопка: для чого вона потрібна

Відеоплатформа YouTube почала тестувати нову функцію серед своїх користувачів. Це незвичайна опція – вона пропонує глядачеві відкрити для себе світ нових відео. Фіча отримала назву Play Something ("Відтворити щось") – відповідна кнопка з'явилася в мобільному застосунку. Після натискання на неї запускається відтворення випадкових відеороликів

2023-11-07

Відновлення ринку реклами на ТБ у 2023-му сягне 55% від об’ємів 2021 року у гривні – прогноз

За підсумками 2023 року відновлення телерекламного ринку сягне 55% від об’ємів 2021 року у національній валюті. Такий оновлений прогноз публікує компанія Ocean Media Plus. За останні 10 місяців вже близько 450 брендів рекламодавців повернулись в ефір національних каналів, причому важливим для відновлення ринку стало повернення міжнародних FMCG-клієнтів

2023-11-07

Йоханссон прорекламувала застосунок зі штучним інтелектом, сама цього не знаючи

Акторка Скарлетт Йоханссон з’явилася в онлайн-рекламі застосунку зі штучним інтелектом, сама цього не знаючи. Тепер зірка судитиметься. 22-секундний рекламний ролик застосунку для створення зображень за допомогою ШІ під назвою Lisa AI: 90s Yearbook & Avatar за участі Йоханссон з’явився в X (Twitter) цього тижня.

2023-11-07

1 .. 3456789 .. 1389
Реклама
Тендер
Друк сетівСети А3, 1+0 ч/б, папір газетний. Тираж 10 000 шт
Форум
Отопительное оборудование"Beeterm не только производят отличное оборудование, но и предоставляют высокий уровень сервиса. Приобрели модульную котельную для нашего офиса, и ост