×
ВхідРеєстрація

E-mail *

Пароль *

Забули пошту або пароль?

» Середа, 17 липня, 2024.
Вимкніть AdBlock або додайте портал у винятки щоб повноцінно користуватись, після оновіть сторінку (F5).
Якщо у вас щось не вийшло, ви можете написати нам з іншого браузера, де не встановлено блокувальник реклами.

Новини

Без реклами: у смартфонах Xiaomi з'явиться найбільш довгоочікувана опція

Китайський бренд Xiaomi дозволить користувачам своїх смартфонів відключати рекламні матеріали в системних додатках пристрою за допомогою однієї кнопки. Нову функцію знайшли в свіжій бета-версії прошивки HyperOS. У її налаштуваннях з'явився спеціальний перемикач "Реклама в системних додатках", перевівши який у неактивне положення, можна буде відключити всю рекламу.

Зараз користувачі гаджетів Xiaomi також мають змогу відключити рекламу, але для цього треба довго лазити в налаштуваннях, вимикати безліч функцій, розкиданих по всій системі, і навіть видаляти деякі системні додатки. Новий же функціонал дасть змогу зробити все те ж саме за допомогою одного повзунка.

Інформації про те, коли нова функція стане доступною всім, поки немає. Але враховуючи, що її вже додали в свіжу збірку HyperOS, це може свідчити про те, що компанія проводить або тестування, або доопрацювання нової фішки. Скоріш за все, вона дебютує восени разом із HyperOS 2.0.

У Smart Prix зазначили, що реклама в пристроях Xiaomi – зокрема смартфонах – особливість бізнес-моделі китайського виробника. Корпорація випускає збалансовані смартфони за доступнішими цінами, ніж більшість конкурентів, компенсуючи частину витрат коштом показу реклами.

2024-07-09
Джерело: www.rup.com.ua

Реклама
Тендер
Трафаретний друк на тканинах, еко пакетахШукаю підрядника на трафаретний друк на тканині (еко сумки з канвасу, саржі. бавовна) Цікавить, як форма оплати на ФОП, такі і ТОВ. Бажано Київ!!!
Форум
co pet пластикВ мире 3D-печати Пластик Copet (PETG) зарекомендовал себя как один из самых известных и разнообразных материалов. Благодаря своим исключительным свойс