×
ВхідРеєстрація

E-mail *

Пароль *

Забули пошту або пароль?

» Середа, 17 серпня, 2022.
Вимкніть AdBlock або додайте портал у винятки щоб повноцінно користуватись, після оновіть сторінку (F5).
Якщо у вас щось не вийшло, ви можете написати нам з іншого браузера, де не встановлено блокувальник реклами.

Новини

В Україні різко з'явився попит на ребрендинг вивісок в зв'язку з мовним законом

Попит на україномовний контент в Україні різко зростає — причиною цього є не лише трагічні події, а й так званий «мовний закон», який остаточно охопив всі сфери життя. Незважаючи на те, що вивіски формально належать до рекламної продукції, що мала остаточно українізуватися ще 16 січня 2020 року, підприємці зайнялися ребрендигом лише зараз.

2022-08-03

Мінкульт оцінює скорочення ринку реклами на понад 70%

Міністр культури та інфорполітики Олександр Ткаченко заявив, що через велику війну рекламний ринок в Україні впав на понад 70%. Про це він сказав в телемарафону. Раніше повідомлялося, що обсяг телевізійного рекламного ринку України в березні скоротився до нуля з більш як 888 млн у лютому. У червні ринок реклами становить 12% від показників лютого – 106,5 млн.

2022-08-03

В Івано-Франківську незаконно видали купу дозволів на розміщення реклами

Очолюваний Русланом Марцінківим виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради упродовж 2016-2022 років видав десятки дозволів на встановлення нових об’єктів зовнішньої реклами. Як виявилося – в порушення мораторію на таке ще від 2015 року. Мораторій скасували. Заборону на встановлення нових рекламних конструкцій запровадили в Івано-Франківську в 2015 році

2022-08-03

Громадська рада при Нацраді підтримала ініціативу щодо внесення змін до закону «Про рекламу»

Громадська рада, що діє при Національній раді з питань телебачення та радіомовлення, розглянула пропозиції щодо внесення змін до закону «Про рекламу». Секретарка громадської ради Олена Андрієнко запропонувала обговорити ініціативу Всеукраїнської рекламної коаліції, яка пропонує скасувати заборону на використання будь-якої державної символіки і зображення зброї, окрім реклами збройних магазинів.

2022-08-03

Нацбанк оголосив «мобілізацію» монет для допомоги ЗСУ

На­ці­ональ­ний банк Ук­ра­їни іні­ці­ював бла­го­дій­ний збір мо­нет на до­по­мо­гу Зброй­ним Си­лам Ук­ра­їни. Він три­ва­ти­ме про­тя­гом трьох мі­ся­ців по всій Ук­ра­їні. По­жер­тву­ва­ти мож­на мо­не­ти но­мі­на­ла­ми 10, 50 ко­пійок та 1, 2, 5 і 10 гри­вень. На­ра­зі в обі­гу пе­ре­бу­ває по­над 14 млрд мо­нет на су­му біль­ше 5 млрд грн.

2022-08-02

На смартфонах Android заборонили повноекранну рекламу

Google має намір позбутися найбільш набридливих типів реклами, з якою стикаються власники смарфтонів Android. Під заборону потрапляє, наприклад, реклама, що раптово вискакує на увесь екран, а також реклама, яку неможливо зарити протягом 15 секунд. Оновлена політика набирає чинності уже в кінці вересня 2022 року.

2022-08-02

Бодипозитивная реклама в Испании обернулась скандалом

Попытка властей Испании поддержать женщин, которые стесняются своего тела, оказалась неудачной. Причиной этому стало изображение, которое было использовано в социальной рекламе. Оказалось, что иллюстраторка использовала фотографии моделей без разрешения и отфотошопила тело одной из них.

2022-08-02

Тернопіль може позбутися зайвих рекламних вивісок: стартувало голосування

У Тернополі пропонують прибрати вивіски, які псують вигляд історичної частини міста. Впорядкувати зовнішню рекламу просить Анастасія Братків у петиції. Тернополянка вважає, що необхідно впорядкувати рекламу та розробити єдину концепцію її вигляду. У приклад жінка приводить Львів, де встановлення подібних конструкцій чітко регламентували.

2022-08-01

На головному екрані App Store з’явиться реклама

У App Store з’явиться більше реклами. Її почнуть розміщувати у розділі «Сьогодні» на головній сторінці та в описі програм. Реклама на сторінках програм відображатиметься в блоці «Вам також може сподобатися», який пропонує схожий софт. Рекламні пропозиції виділять синім кольором, щоб вони відрізнялися від звичайних рекомендацій.

2022-08-01

Джонни Депп снялся в рекламе игры о пиратах и мореплавателях

После судебных разбирательств Джонни Депп продолжает потихоньку появляться в разных проектах. Одним из них стала реклама китайской MMORPG-игры Sea Of Dawn, где его можно увидеть в образе эксцентричного мореплавателя. Ролик длится почти 5 минут. По сюжету в дверь к герою Деппа стучится посыльный, а на пороге ему является слепой искатель приключений по имени Филип

2022-08-01

Реклама
Тендер
Друк наклейок пантономДоброго дня. Цікавить друк пантоном на постійній основі, залиште контакти, скину на прорахунок. Або ж напишіть у вайбер 098 97 62 604
Форум
Пластиковые стаканчикиКто делает прозрачные пластиковые стаканчики, брендированные, 4+0. Надо 2 000 штук