×
ВхідРеєстрація

E-mail *

Пароль *

Забули пошту або пароль?

» Вівторок, 23 квiтня, 2024.
Вимкніть AdBlock або додайте портал у винятки щоб повноцінно користуватись, після оновіть сторінку (F5).
Якщо у вас щось не вийшло, ви можете написати нам з іншого браузера, де не встановлено блокувальник реклами.

Новини

Google призупиняє поширення політичної реклами в Південній Кореї через вибори

Google вирішила зупинити публікацію будь-якої політичної реклами у своїх південнокорейських сервісах перед прийдешніми парламентськими виборами, які відбудуться 10 квітня. Компанія оголосила про призупинення публікації політичної реклами на всіх своїх платформах, таких як YouTube, пошук Google і Google Play, під час виборчої кампанії у Південній Кореї.

2024-04-08

Почалась боротьба за відповідальний підхід до реклами азартних ігор

У сучасному цифровому світі реклама стала неодмінною складовою нашого повсякдення. На тлі широкого поширення рекламних кампаній, особливу увагу потребує сфера азартних ігор. Комітет регулювання азартних ігор та лотерей (КРАІЛ) продовжує боротьбу за відповідальну рекламу. Порушення законодавства у сфері реклами азартних ігор не залишається поза увагою КРАІЛ.

2024-04-08

На Рівненщині виявлено 56 порушень у сфері реклами

Впродовж І кварталу 2024 року сектором контролю за рекламою, дотриманням антитютюнового законодавства та пробірного контролю управління захисту прав споживачів та контролю за регульованими цінами Головного управління Держпродспоживслужби в Рівненській області досліджено 241 рекламних носій.

2024-04-08

Олена Бучинська: Проблему сексизму в рекламі не можна ігнорувати

Олена Бучинська — очільниця Київського регіонального представництва Індустріального гендерного комітету з реклами. З 2017 року вона разом із колегами на громадських засадах проводить експертизу рекламного контенту на предмет дискримінації. А також розглядає скарги, що надходять від людей, які теж не в захваті від такої реклами.

2024-04-05

У Запоріжжі триває демонтаж російськомовних вивісок

У Запоріжжі прибирають рекламні конструкції та вивіски, які розміщені з порушенням законодавства - виконані мовою агресора. Робоча група у складі представників виконавчих та правоохоронних органів проводить рейди-обстеження по місту щодо виявлення інформаційних стендів, дошок, вивісок та інших носіїв зовнішньої реклами, інформація на яких викладається російською.

2024-04-05

Комітет Ради підтримав заборону реклами азартних ігор у ЗМІ та соцмережах

Комітет з питань фінансів, податкової та митної політики одностайно схвалив законопроєкт, який посилює контроль за гральним бізнесом. Він передбачає ліквідацію Комісії з регулювання азартних ігор та лотерей (КРАІЛ), заборону реклами азартних ігор у будь-яких медіа та соціальних мережах і заборону на участь у рекламі військовослужбовців, волонтерів та популярних людей.

2024-04-05

У Миколаєві демонтують понад сотню рекламних конструкцій та МАФів

Протягом поточного року фахівці департаменту внутрішнього фінансового контролю, нагляду та протидії корупції Миколаївської міської ради збираються демонтувати 100 незаконних рекламних конструкцій та 24 тимчасові споруди. Про це заявив заступник начальника відділу нагляду за благоустроєм Миколаївської міськради Денис Одинцов.

2024-04-04

Спускають бойові та несуть дрони у ломбарди. Чому Україну накрила епідемія лудоманії

В Україні епідемія лудоманії. Особливо гостро це торкнулося військових, які через залежність програють зарплату, бойові та змушені брати кредити і нести в ломбарди тепловізори та дрони. Водночас гемблінгові компанії навмисне таргетуються на бійців ЗСУ задля отримання ще більших прибутків.

2024-04-04

Заступник Кличка показав, якою має бути реклама на будинках у столиці

Реклама у столиці має відповідати правилам оформлення рекламних конструкцій та вписуватися у загальні фасади будівель. Про це повідомив заступник мера Валентин Мондриївський. Він тож навів приклад того, який вигляд має мати рекламний стенд і наголосив, що правила єдині для всіх.

2024-04-04

Інтернет-провайдер «Ланет» оскаржив у суді багатомільйонний штраф за рекламу

Київський окружний адміністративний суд задовольнив позов ТОВ «МЕРЕЖА-ЛАНЕТ» до Головного управління Державної податкової служби України й скасував рішення та штрафні санкції, накладені на початку 2023 року. Вони були зокрема пов’язані з розміщенням реклами в Google.

2024-04-03

Реклама
Тендер
Ризограф А4, 1+0, 500 шт.Ризограф А4, 80г/м.кв, 1+0 (ч.б.) 500 шт. 1000 шт.
Форум
Потрібен сайтЯкщо терміново та краще к цієї компанії https://www.adspace-marketing.com/sozdanye-sajtov-2/ звернутися за 10 до 28 днів зроблять будь-який сайт.