×
ВхідРеєстрація

E-mail *

Пароль *

Забули пошту або пароль?

» Вівторок, 5 грудня, 2023.
Вимкніть AdBlock або додайте портал у винятки щоб повноцінно користуватись, після оновіть сторінку (F5).
Якщо у вас щось не вийшло, ви можете написати нам з іншого браузера, де не встановлено блокувальник реклами.

Новини

Роналду отримав проблеми із законом у США через рекламу криптобіржі

Зірка Аль-Насра Кріштіану Роналду отримав колективний позов до суду через рекламу Binance.У заяві до окружного суду США в Флориді від 27 листопада стверджується, що Роналду "просував, допомагав і/або брав активну участь у рекламі та продажу незареєстрованих цінних паперів у координації з Binance".

2023-11-30

Інстаграм показував рекламу відомих брендів поряд із відео дітей еротичного характеру, — WSJ

Відеосервіс Reels у соцмережі «Інстаграм» розміщував непристойний контент поряд із рекламою відомих американських брендів. Це виявилося під час експерименту, в ході якого створили тестові облікові записи в соцмережі, що імітували поведінку дорослих чоловіків, яких цікавлять сексуальний контент для дорослих і ризикований контент з неповнолітніми, повідомив The Wall Street Journal.

2023-11-30

У Запоріжжі підприємців закликали рекламуватися згідно з вимогами мовного законодавства

Складові малого та середнього бізнесу, як от магазини, заклади харчування, або ж надання побутових послуг, мають змінити мову реклами, що опублікована мовою агресора, на державну. В департаменті правового забезпечення міськради закликали власників конструкцій дотримуватися чинного мовного законодавства

2023-11-29

Meta просять оштрафувати за спробу запровадити платну підписку на Facebook та Instagram

Австрійська організація із захисту прав на конфіденційність noyb подала скаргу проти корпорації Meta. Причиною стали плани власника Facebook та Instagram запровадити в ЄС підписку, яка б звільнила користувачів від відстеження та реклами. Організація noyb вимагає від австрійського органу із захисту даних DPA терміново припинити ймовірні порушення з боку Meta, пов’язані з запровадженням підписки

2023-11-29

Метрополітен і радіостанції зможуть покарати грошима за розміщення реклами азартних ігор

Як відомо, останнім часом реклама онлайн-казино почастішала – її можна побачити зокрема на вагонах поїздів київського метрополітену, на екранах в «інтерсіті», почути по радіо вдень, подивитися на відомих порталах новин, а також «насолодитися» в деяких торгових центрах . Деякі з таких рекламодавців використовують у рекламі тему війни, багато – спорту.

2023-11-29

Бренди вже тікають. Instagram викрили в демонструванні реклами поруч з контентом для педофілів

Тести показали, що в Instagram реклама відомих брендів може розміщуватися поруч із зображеннями сексуального характеру з дорослими та контентом, який може приваблювати педофілів. Це вже призвело до втечі деяких рекламодавців з платформи.

2023-11-28

В Одесі демонтують зовнішню рекламу та вивіски, розміщені з порушеннями

В Одесі триває робота з демонтажу зовнішньої реклами та вивісок, розміщених з порушеннями. Так, з 20 по 24 листопада 2023 року Управлінням реклами Одеської міської ради спільно з КУ "Одесреклама" були здійснені заходи з демонтажу 29 протиправно розміщених рекламних конструкцій та вивісок.

2023-11-28

У мережі знайшли оригінальний метод боротьби з рекламою на YouTube

У листопаді Google почала масштабну боротьбу з блокувальниками реклами. Дійшло навіть до того, що компанія додала 5-секундну затримку при завантажені відео. Розробник під ніком hackhive-io випустив корисне і, що важливо, легальне розширення Ad Speedup ("Прискорення реклами") для браузера, яке стане в пригоді всім, кому набридла реклама у відео на YouTube.

2023-11-28

Тренди, що будуть актуальними в контекстній рекламі у 2024 році

Зростаюча конкуренція між рекламодавцями та платформами реклами, такими як Google, Meta, Amazon, - стимулюють основного оператора з контекстної реклами Google знаходити більш гнучкі й ефективні інструменти кожного року, оскільки за цим процесом стоять досить великі гроші й, звичайно, ризики.

2023-11-27

X Twitter втратить $75 млн за півтора місяця через призупинення реклами – внутрішні документи

X Twitter втрачає $75 млн доходу від реклами до кінця року через призупинення реклами. Внутрішні документи, з якими ознайомилася The New York Times, свідчать про більш складне становище компанії, ніж було відомо раніше. У документах перелічено понад 200 рекламних кампаній Airbnb, Amazon, Coca-Cola, Microsoft та інших.

2023-11-27

Реклама
Тендер
Друк сетівСети А3, 1+0 ч/б, папір газетний. Тираж 10 000 шт
Форум
Отопительное оборудование"Beeterm не только производят отличное оборудование, но и предоставляют высокий уровень сервиса. Приобрели модульную котельную для нашего офиса, и ост