×
ВхідРеєстрація

E-mail *

Пароль *

Забули пошту або пароль?

» Вівторок, 5 грудня, 2023.
Вимкніть AdBlock або додайте портал у винятки щоб повноцінно користуватись, після оновіть сторінку (F5).
Якщо у вас щось не вийшло, ви можете написати нам з іншого браузера, де не встановлено блокувальник реклами.

Новини

У Великій Британії значно скоротилася кількість людей, які дивляться рекламу азартних ігор

У Великій Британії значно скоротилася кількість молодих людей, які переглядають рекламу азартних ігор: дослідження UKGC. Цього року 55% підлітків віком від 11 до 17 років серед понад 3 тис. опитаних бачили або чули офлайн-рекламу, а 53% — онлайн. Порівняно з 2022 роком ці цифри знизилися на 10%.

2023-11-24

Очільниця Полтави створила робочу групу з розміщення білбордів та сітілайтів

Секретар Полтавської міської ради Катерина Ямщикова підписала розпорядження про створення робочої групи для розгляду питань впорядкування розміщення рекламних конструкцій у Полтавській ТГ. Робоча група розглядатиме питання, які пов'язані з упорядкуванням розміщення та функціонування рекламних засобів у разі надходження відповідних звернень від підприємств чи організацій.

2023-11-23

Ілон Маск віддасть гроші з реклами в Х Ізраїлю та Газі

Після скандалу з антисемітськими висловлюваннями Маска та подальшим розірванням рекламних контрактів низкою компаній з Х власник соцмережі пообіцяв пожертвувати рекламні доходи на гуманітарну допомогу Ізраїлю та Газі.

2023-11-23

В Ужгороді демонтують низку об’єктів зовнішньої реклами

На черговому засіданні члени виконкому Ужгородської міської ради вирішили визнати такими, що підлягають демонтажу, низку об’єктів зовнішньої реклами. У разі невиконання демонтажу власними силами у десятиденний термін із дня оприлюднення відповідного рішення демонтаж проведуть силами комунальних служб міста за рахунок власників об’єктів відповідно до чинного законодавства.

2023-11-23

ЄС витратить €186 млн на рекламу своєї агропродукції

Європейська комісія виділить €185,9 млн на фінансування наступного року діяльності з просування стійких і високоякісних агропродовольчих товарів ЄС у співдружності та за кордоном. Очікується, що рекламні кампанії, відібрані в 2024 році, будуть представлені продуктами з екологічних методів ведення сільського господарства, які сприяють зменшенню залежності від пестицидів

2023-11-22

Компанія X подала у суд через звинувачення у поширенні реклами поруч із дописами про Гітлера

Соціальна мережа X (колишній Twitter), яка належить мільярдеру Ілону Маску, подала в суд на організацію Media Matters через її звіт, в якому йдеться, що на платформі реклама великих брендів з'являлася поруч із публікаціями, котрі прославляють Адольфа Гітлера і нацистську партію. Через це компанія втратила низку рекламодавців.

2023-11-22

YouTube: «Війна» з блокувальниками реклами призводить до «неоптимального перегляду»

Деякі глядачі YouTube, які використовують Firefox або Edge замість Chrome, скаржаться, що їм доводиться чекати близько 5 секунд щоразу, коли вони намагаються завантажити відео. У дописах на Reddit та інших онлайн-форумах, користувачі показують, як їхній екран під час відтворення відео на YouTube на деякий час гасне

2023-11-22

Нацрада обговорила питання маркування реклами в онлайн-медіа

Відбулася друга зустріч, організована Національною радою з питань телебачення та радіомовлення (далі — Нацрада) з метою обговорення особ­ливостей маркування реклами онлайн. Протягом останніх місяців у ході впровадження законів України «Про медіа» та «Про рекламу» виникли питання стосовно того, як правильно маркувати рекламу в онлайн-просторі.

2023-11-21

Маск пообіцяв «термоядерний позов» усім, хто відмовився від реклами на Х (через антисемітизм)

Ілон Маск провів інформаційну атаку на великих рекламодавців і групу Media Matters, що займається моніторингом ЗМІ після того, як кілька великих брендів вирішили призупинити витрати на рекламу в X, колишню Twitter. Нагадаємо, серед компаній що призупиняють рекламу в X Twitter через антисемітизм у мережі Ілона Маска - Apple, Disney, Paramount та інші

2023-11-21

Цього тижня з вулиць столиці планують прибрати майже 500 кв. м незаконної реклами

Місто продовжують очищати від незаконних рекламних вивісок – цього тижня у столиці планують демонтувати 470 кв. м конструкцій, які були встановлені без дозволу. Про це повідомляє Управління з питань реклами Київської міської державної адміністрації.

2023-11-21

Реклама
Тендер
Друк сетівСети А3, 1+0 ч/б, папір газетний. Тираж 10 000 шт
Форум
Отопительное оборудование"Beeterm не только производят отличное оборудование, но и предоставляют высокий уровень сервиса. Приобрели модульную котельную для нашего офиса, и ост