×
ВхідРеєстрація

E-mail *

Пароль *

Забули пошту або пароль?

» Середа, 1 грудня, 2021.
Вимкніть AdBlock або додайте портал у винятки щоб повноцінно користуватись, після оновіть сторінку (F5).
Якщо у вас щось не вийшло, ви можете написати нам з іншого браузера, де не встановлено блокувальник реклами.

Новини

2110wolf-660.gif
Тиск та реклама продукції: політолог про борди Scania на головних вулицях столиці

Компанія Scania продовжує розміщення бордів у столиці з написом “Сканія Україна за справедливе правосуддя”. Політолог Андрій Бодров вважає, що це можна розцінювати як тиск на судову систему з огляду на те, що до таких заяв приєднується і народний депутат Галина Янченко, яка очолює ТСК із захисту прав інвесторів

2021-11-24

На Rozetka появилась реклама в поиске

Пользователи заметили, что в поиске на Rozetka начали подтягиваться товары с плашкой «Реклама». Информация о новой функции также появилась в разделе «помощь» на маркетплейсе. Пользователь @yurnov опубликовал в Twitter скриншот рекламного объявления, которое появилось в поиске на Rozetka.

2021-11-24

В "Слуге народа" предлагают штрафовать на 50 тысяч грн за ЛГБТ-символику

Несколько народных депутатов из фракции «Слуга народа» зарегистрировали законопроект, в котором предлагают штрафовать за «пропаганду гомосексуализма и трансгендеризма». Одним из ключевых инициаторов законопроекта выступил мажоритарщик от Черновицкой области Георгий Мазурашу, который уже регистрировал подобный документ.

2021-11-24

Шахраї "відродили" криптовалюту Telegram: сумнівна реклама поширюється у Facebook

Попри всі намагання компанії Meta слідкувати за порядком у своїй соцмережі Facebook, нерідко там можна зустріти рекламу фальшивих грошей, вигаданих заяв та обіцянок від начебто офіційних осіб чи держави, фейкових банківських проєктів та інше. Цього разу шахраї взялися за криптовалюту Telegram.

2021-11-24

Британці планують прибрати рекламу букмекерів з футболок команд АПЛ

У той час як український інформаційний простір, разом із деякими станціями метро у Києві тотально завішений рекламою букмекерів, на Туманному Альбіоні точаться жорсткі дискусії стосовно присутності реклами букмекерських компаній у певних сферах.

2021-11-23

У Facebook користувачі зможуть самостійно обирати контент у стрічці

Facebook тестує інструмент, який дозволить користувачам самостійно обирати контент у стрічці новин. Медіа агентство АСС є в Instagram «Ми працюємо над тим, щоб дати людям більше контролю за їхньою стрічкою, щоб вони могли більше бачити той контент, який їм цікавий, і менше – не цікавий для них», - йдеться у заяві компанії Meta, якій належить ця соцмережа

2021-11-23

"Черная пятница" в Украине: посмотрели, как скидки соответствуют рекламе

26 ноября, состоится "Черная пятница" – американский день скидок, во второй половине XX века распространившийся в Европу, а в 2010-х годах – и в Украину. Уже сейчас многие украинские магазины техники готовятся к распродажам

2021-11-23

Маркетологи работают над технологией, транслирующей рекламу прямо в наши сновидения

Трио исследователей из Гарвардского университета (США), Массачусетского технологического института (MIT, США) и Монреальского университета (Канада) опубликовали эссе, в котором предупредили людей, что в ближайшие три года маркетологи планируют использовать технологию dreamtech, позволяющую «подсаживать» рекламу в сновидения.

2021-11-23

Telegram планує ділитися прибутком від реклами з адміністраторами каналів

Засновник Telegram Павло Дуров повідомив, що месенджер планує ділитися прибутком від реклами з адміністраторами каналів, де відображатимуться Sponsored Messages. Дуров додав, що Sponsored Messages (спонсоровані повідомлення) — це інструмент, який дозволяє користувачам просувати свої канали та ботів.

2021-11-22

У Києві зачистили від реклами вулицю Велика Васильківська

У Києві на вулиці Велика Васильківська прибрали сотні незаконних рекламних споруд. Про це повідомляють з посиланням на інформацію Управління з питань реклами Київської міської державної адміністрації (КМДА).

2021-11-22

Реклама
Тендер
Сварка с проволоки, фрезеровка фанеры. Чертежи вышлю.
Форум
ДВУХКРАСОЧНЫЙ ТАМПОСТАНОК TIC-183SДВУХКРАСОЧНЫЙ ТАМПОСТАНОК TIC-183S https://www.olx.ua/d/uk/obyavlenie/dvuhkrasochnyy-tampostanok-tic-183s-IDNrbaf.html Цена 4600$