×
ВхідРеєстрація

E-mail *

Пароль *

Забули пошту або пароль?

» Середа, 14 квiтня, 2021.
Вимкніть AdBlock або додайте портал у винятки щоб повноцінно користуватись, після оновіть сторінку (F5).
Якщо у вас щось не вийшло, ви можете написати нам з іншого браузера, де не встановлено блокувальник реклами.
Новини
«Чисте небо» спільно з IAB Ukraine розробили рекомендації щодо реклами на піратських сайтах

Антипіратська ініціатива «Чисте небо» спільно з партнером IAB Ukraine випустили гайд для рекламодавців, який допоможе учасникам рекламного ринку систематизувати підходи та інструменти у моніторингу ресурсів, які порушують права інтелектуальної власності. Про це повідомляє пресслужба ініціативи.

2021-04-06

Верховный суд США встал на сторону Google в споре об авторских правах с Oracle на $9 млрд

Верховный суд США вынес решение в пользу Google в споре с Oracle об использовании Java API в операционной системе Android. Шестью голосами против двух суд отменил решение нижестоящей инстанции, которая сочла, что Google нарушила авторские права, незаконно скопировав около 11 тысяч строк программного кода Java API для разработки своей ОС.

2021-04-06

Французький фонд дикої природи вимагає заборонити рекламу кросоверів

Французький офіс Всесвітнього фонду дикої природи вимагає заборонити рекламу кросоверів і позашляховиків. За словами активістів, дуже часто в таких відеороликах автомобіль їздить мальовничими місцями, мовляв, це свого роду єднання авто і природи. У реальності такий гарний на зображенні союз токсичний, вважають в фонді.

2021-04-06

В АМКУ предостерегли бизнес от вранья в рекламе лекарств: разъяснение

Антимонопольщики решили взяться за рекламу лекарственных средств. В АМКУ дали разъяснения относительно недостоверных сведений в рекламе препаратов, которые могут ввести в заблуждение покупателей, побуждая их к приобретению лекарственных средств.

2021-04-06

Полтавський виш організовує молодіжний фестиваль реклами

Полтавський університет економіки і торгівлі запрошує команди учнів шкіл (9-11 класи) та студентів закладів вищої освіти (команда до 5 осіб) долучитись до молодіжного фестивалю реклами. Він триватиме з 15 квітня до 13 травня. Це молодіжний освітній проєкт, для школярів та студентів, які хочуть стати соціально активними.

2021-04-05

Цифра дня: за 2 дня мэрия Каменского потратила треть миллиона на свою рекламу в СМИ

Наверняка многим приходилось обращаться в мэрию за помощью. К сожалению, нередко на просьбу горожан о содействии можно получить ответ с такой формулировкой: «Ваша заявка будет выполнена при условии наличия финансирования». Фактически это означает, что вашу просьбу горсовет выполнять не будет, потому что в бюджете нет денег.

2021-04-05

«Покажи груди — отримай коктейль»: бар у Дніпрі провів сексистську акцію

Бар Bronx Garage у Дніпрі провів сексистську акцію. Відвідувачкам пропонували показати бармену груди та отримати безкоштовний коктейль. Оголошення розмістили на вулиці. Акція стосується саме жінок, бо за словами адміністрації закладу, бармен — чоловік. На питання, чи працюють на барі дівчата, співробітник закладу відповів, що ні, але навряд жінка б захотіла дивитися на чоловічі груди.

2021-04-05

Snapchat заподозрили в попытках обойти правила конфиденциальности Apple

Snapchat изучал способы обойти новые правила конфиденциальности Apple, которые запрещают приложениям отслеживать пользователей без их согласия, пишет The Financial Times. Snapchat изучила методы отслеживания поведения людей, следует из внутреннего отчета компании. Эту информацию изданию подтвердили источники, знакомые с ситуацией.

2021-04-05

Столичные коммунальщики в марте убрали с улиц 33 рекламных щита

В марте столичными коммунальщиками было демонтировано 33 наземных рекламных конструкций. Все они были установлены с нарушением правил размещения рекламных средств в Киеве. Об этом стало известно из сообщения Киевской горгосадминистрации, со ссылкой на начальника Управления по вопросам рекламы Оксану Полищук.

2021-04-02

Комітет Ради підтримав закон щодо соцреклами про боротьбу з COVID-19

В Україні планують збільшити обсяг безкоштовної соціальної реклами, спрямованої на запобігання виникненню й поширенню COVID-19, повідомляється на сайті парламенту. Зазначається, що комітет Верховної Ради з питань здоров'я нації підтримав відповідний проєкт закону №5226.

2021-04-02

Реклама
Тендер
Смоляной шильдСмоляной шильд, круглый, диамметр 50мм, полноцветный тираж 50 100 200штук Стоимость и сроки в тендер
Форум
Юридический вопрос, проблема с заказчикомДрузья, прошу помощи в решении непростой ситуации. Заказчик (один из наших местных институтов) заказал у меня наклейки с рельефным оттиском. Оплатили