×
ВхідРеєстрація

E-mail *

Пароль *

Забули пошту або пароль?

» Субота, 21 травня, 2022.
Вимкніть AdBlock або додайте портал у винятки щоб повноцінно користуватись, після оновіть сторінку (F5).
Якщо у вас щось не вийшло, ви можете написати нам з іншого браузера, де не встановлено блокувальник реклами.

Новини

Рекламу спортивного бюстгальтера Adidas заборонили через показ знімків жіночих сосків

ASA наказала Adidas відмовитися від реклами спортивних бюстгальтерів, в якій були показані зображення оголених грудей, після того, як кілька скарг визнали наготу «безпричинною». Німецька компанія поділилася колажами з оголеними грудьми в соціальних мережах в рамках нової кампанії, спрямованої на "прославлення різних форм і розмірів" і "ілюстрацію різноманітності"

2022-05-12

Зі смартфонів Samsung і Xiaomi не видалили додатки російських банків

Видалені з гуглівського магазину PlayStore програми російських банків виявилися на альтернативних майданчиках. Так, ПЗ «Вляпалися» в санкції банків ВТБ, Ощадбанк і «Промзв’язок» знайшлося в Samsung маркетплейсі Galaxy Apps. Крім того, додаток “Сбера” знайшли в магазині “Сяомі”

2022-05-11

Netflix запустить безкоштовну підписку, але треба буде дивитися рекламу

Навіть незважаючи на те, що сервіс Netflix був запущений у далекому 1997 році, реальну популярність йому вдалося набути лише останні п’ять років, коли його серіали почали користуватися колосальною популярністю. Дійшло до того, що в серіалах та фільмах компанії знімаються найкращі голлівудські актори, а самі проекти одержують найвищі оцінки та рецензії від критиків.

2022-05-11

ВОЗ призывает к более жесткому регулированию трансграничной рекламы алкоголя

Агрессивная реклама алкогольных напитков и нерегулируемая трансграничная торговля ими приводит к росту масштабов пьянства, в том числе к злоупотреблению спиртным молодыми людьми. Об этом говорится в новом докладе Всемирной организации здравоохранения (ВОЗ). Его авторы обращают внимание на участившееся использование сложных методов для онлайн-рекламы алкоголя.

2022-05-11

Meta інтегрує NFT-мистецтво у свою соціальну мережу Instagram

Компанія Meta планує інтегрувати NFT-мистецтво у свою соціальну мережу Instagram. Пілотний проєкт можуть розпочати вже сьогодні. Програма підтримуватиме NFT від Ethereum, Polygon, Solana, Flow. На першому етапі така можливість буде доступна невеликій групі шанувальників криптомистецтв із США.

2022-05-10

У Рівному власникам бізнесу з «гарячих точок» пропонують безкоштовну рекламу

До Рівного на релокацію переїжджає бізнес із областей, де йдуть активні воєнні дії. Як повідомив міський голова Олександр Третяк, для підтримки таких підприємців Громадська організація «Обласна асоціація рекламістів Рівненщини» надає безкоштовну рекламну підтримку.

2022-05-10

Google сделала большой шаг в сторону безопасности

Мы все часто говорим красивые слова о том, что нам не хватает безопасности в сети и что нам должны ее предоставить, ведь на дворе 21 век. Вот только часто мы имеем в виду какие-то мифические средства по борьбе с чтением нашей переписки, более реальную защиту от кражи и совсем насущную безопасность платежей.

2022-05-10

У черкаській мерії підтримали підприємців, які розміщують соціальну рекламу

Черкаська влада пішла назустріч рекламному бізнесу та на період воєнного часу звільнила власників білбордів і сітілайтів, які розміщують соціальні сюжети, від плати за користування місцем розташування конструкцій. Відповідне рішення ухвалили на одному із засідань виконавчого комітету.

2022-05-06

Рекламный кризис из-за войны в Украине добрался до Британии

Война в Украине снизила уровень безопасного контента для новостных издателей, вследствие чего на рынке наблюдается снижение спроса со стороны рекламодателей и падение доходности За последние два месяца спрос рекламодателей в британском новостном издательстве значительно снизился - бренды не хотят размещать рекламу рядом с контентом о войне в Украине

2022-05-06

Рекламу Land Rover заборонили через перебільшення ефективності технологій

Управління з рекламних стандартів у Великій Британії нещодавно ухвалили рішення, що бренд Land Rover більше не може показувати дві реклами, в яких автомобілі звисають з кручі. Сцена використовувалася для демонстрації системи оповіщення датчиків паркування транспортного засобу, а в управлінні вважають, що в компанії «перебільшили» ефективність технології.

2022-05-06

Реклама
Тендер
Еврофлаера, 10 тыс. шт.Нужны еврофлаера: 210х100 мм бумага меловка матовая 115 гм печать 4+4 тираж - 10 000 штук заранее спасибо!
Форум
Буклетмейкер Plockmatic 60 б/у 1500 €Буклетмейкер PLOCKMATIC 60 Фальцует и степлирует брошюры от А5 до А3 формата. Количество скрепляемых листов (80 г/кв. м): 20 листов. Минимальный форма