×
ВхідРеєстрація

E-mail *

Пароль *

Забули пошту або пароль?

» Вівторок, 23 квiтня, 2024.
Вимкніть AdBlock або додайте портал у винятки щоб повноцінно користуватись, після оновіть сторінку (F5).
Якщо у вас щось не вийшло, ви можете написати нам з іншого браузера, де не встановлено блокувальник реклами.

Статьи

-1-234 .. 7
Как правильно организовать рекламную кампанию в Киеве: советы и лайфхаки

Яркие ролики на самом большом видеоборде в Украине, который размещен на фасаде ТЦ Гулливер выглядят так же эффектно как на экранах Нью-Йоркского Манхеттена. Но в столице невозможно ограничиться несколькими бордами или парой роликов на радио. Город с большим населением требует масштабного подхода. Иначе вы рискуете потратить большие деньги, но так и не достигнуть своей цели. Итак, чтобы не слить рекламный бюджет впустую, прочтите статью до конца.

Що являє собою креатив в Україні: з якими викликами довелося зіткнутися креативному агентству ROCKETMEN

Лише п'ять років тому бізнес України зміг відновитися після чергової кризи 2014 року, яка залишила помітний слід у політичному та економічному житті кожного українця. Однак, коли відновлення набрало впевнених темпів, у 2019 році світ зіткнувся з новим викликом – світовою пандемією, яка змусила практично всі проєкти перейти у формат онлайн.

Как работает динамический ремаркетинг?

Динамический ремаркетинг — относительно новый вид продвижения, который на 300-500% способен увеличить конверсию веб-сайта. Использование данных о поведении пользователя и умная адаптация контента рекламы позволяют добиться максимальной персонализации при минимальных затратах.

Розкрутка сайтів та лідогенерація для РА: Ефективні стратегії та інструменти

Завданням будь-якого Рекламного Агентства (РА) є забезпечення успішного просування клієнтів у світі цифрових можливостей. Однак без належної розкрутки сайту та ефективної лідогенерації, досягнення цієї мети стає надзвичайно складним завданням. У цій статті ми розглянемо ключові аспекти розкрутки сайту та лідогенерації для РА, а також підкреслимо важливість цих стратегій у сучасному бізнес-середовищі.

MediaPrint Ukraine – технології та обладнання для широкоформатного друку

Кожного дня відкриваються підприємства, і бізнеси пропонують клієнтам все нові товари та послуги. Але щоб стати прибутковою компанією або відкрити нові ринки, треба виділятися в умовах високої конкуренції. У цьому питанні дуже допомагають нові матеріали та технології, а також якісна банерна реклама. Компанія MediaPrint Ukraine пропонує підприємствам, що працюють у сфері реклами та поліграфії або виробництві товарів, якісне обладнання і матеріали від провідних світових виробників.

Друк великого формату: огляд можливостей та застосувань

Широкоформатний друк — це технологія друку, яка дозволяє виготовляти друковані матеріали значно більших розмірів, ніж звичайні друкарські пристрої. Ця технологія знайшла своє застосування у різних сферах, починаючи від реклами та маркетингу і закінчуючи художньою та технічною галузями. У даній статті ми розглянемо різноманітні аспекти широкоформатного друку та його можливі застосування.

Роль упаковки в создании узнаваемого бренда: секреты успешной рекламы

Понимание важности упаковки для успешного брендинга пришло не сразу. Но сегодня исследования подтверждают, что упаковка товара влияет на восприятие бренда и может стать решающим фактором при выборе продукта.

Эволюция рекламы кухонных весов: от ручного механизма до электронной точности

Реклама отражает прогресс и развитие технологий, и этот принцип прекрасно виден на примере кухонных весов.

Моніторинг соцмедіа та ЗМІ

В епоху інформаційної революції, коли новинний потік безперервний і безперешкодно тече по всьому світу, важливо мати можливість збирати, аналізувати та інтерпретувати інформацію. Сьогодні компанії в усіх галузях роблять ставку на активне використання соціальних мереж і ЗМІ, щоб вибудувати ефективну маркетингову стратегію, підвищити впізнаваність бренду і поліпшити обслуговування клієнтів.

6 простих порад, як заощадити бюджет на друку поліграфії

Друк дуже часто є вагомою частиною бюджету багатьох підприємств. За оцінками, середня компанія витрачає до 3% свого річного бюджету на витрати, пов’язані з друком. Знайти способи заощадити на друку не так просто. Придбавши найдешевше обладнання або пожертвувавши якістю заради чорнильного картриджа сумнівного виробника, ви може зрештою завдати шкоди вашому бізнесу в довгостроковій перспективі.

Вибираємо цілі кампанії для Instagram правильно: теорія+практика

Створити унікальний якісний продукт — лише перший крок на шляху до успіху бізнесу. Про нього ще потрібно гучно заявити, визначити свою цільову аудиторію та регулярно нагадувати про себе. Саме підтримка незгасного інтересу споживачів забезпечує стабільний попит та рівень продажів, який дозволяє розвиватися і розширюватися.

Как создать эффективную стратегию поискового маркетинга для вашего бизнеса

Поисковый маркетинг является важной частью цифрового маркетинга. Чтобы создать эффективную стратегию, вам нужно определить свои цели и аудиторию.

Огляд ультрабука Acer Swift Edge 16

Легкий та потужний ультрабук з 4K OLED дисплеєм одразу викликає підвищену зацікавленість фотографів та контент-мейкерів. Acer Swift Edge 16 дійсно заслуговує на увагу людей, що працюють в даній сфері. Але перед тим, як придбати пристрій, варто дізнатися про всі його особливості —деякі нюанси можуть в майбутньому стати неприємним розчаруванням.

Шелкотрафаретная печать: нюансы применения

Брендированная одежда — это возможность подчеркнуть свою индивидуальность и обеспечить популяризацию бренда компании. Футболки, майки, худи или свитшоты с логотипом часто изготавливаются для сотрудников организации, членов спортивной команды или учеников частной школы.

Як вибрати рекламну фірму

На території України рекламним бізнесом займається велика кількість рекламних фірм. В цій індустрії є великий попит, отже і велика пропозиція. Надзвичайно важливо, коли існує великий вибір фірм, серед яких можна обрати найкращих. Саме від реклами залежить просування вашого бізнесу та віддача вкладених коштів. Тому, щоб рекламований товар чи послуга були успішними, надзвичайно важливий вибір рекламного агентства.

-1-234 .. 7
Реклама
Тендер
Ризограф А4, 1+0, 500 шт.Ризограф А4, 80г/м.кв, 1+0 (ч.б.) 500 шт. 1000 шт.
Форум
Потрібен сайтЯкщо терміново та краще к цієї компанії https://www.adspace-marketing.com/sozdanye-sajtov-2/ звернутися за 10 до 28 днів зроблять будь-який сайт.