×
ВхідРеєстрація

E-mail *

Пароль *

Забули пошту або пароль?

» Вівторок, 23 квiтня, 2024.
Вимкніть AdBlock або додайте портал у винятки щоб повноцінно користуватись, після оновіть сторінку (F5).
Якщо у вас щось не вийшло, ви можете написати нам з іншого браузера, де не встановлено блокувальник реклами.

Прес-релізи

-1-234 .. 50

| Додати у Прес-релізи |

Пристрої керування та індикації Eaton серії RMQ TitanTM створені для розробки надійних, ергономічних та сучасних машин і
Пристрої керування та індикації Eaton серії RMQ TitanTM створені для розробки надійних, ергономічних та сучасних машин і систем. Неважливо, де їх буде встановлено – на пульті керування, підвісних панелях або в шафі керування, елементи керування та сигналізації Eaton Moeller серії RMQ-Titan – це ефективний вибір для виробників машин і щитів.
Додатково до ергономічної конструкції їхні гнучкість та універсальність роблять ці компоненти ідеально пристосованими для використання в машинах і системах. Компоненти сімейства RMQ-Titan характеризуються ідеальним поєднанням привабливого дизайну та практичності у використанні.
Рішення Eaton для керування та індикації є майже унікальними, наприклад:
Елемент перемикання з функцією контролю доступу
Для запобігання помилкового керування пультами управління, щитами чи іншими важливими системами, зазвичай, використовують кнопки з ключем. Це дозволяє мінімізувати доступ персоналу, в якого нема прав керування об'єктом. Все це призводить до підвищення безпеки та зменшує кількість позаштатних ситуацій з вини оператора. Чудовим рішенням є перемикач з ключем на два положення Eaton Moeller серії RMQ-Titan, M22-WRS-MS.
Світлодіодний RGB елемент індикації
Світлодіод Eaton M22-FLED-RGB застосовують для індикації режимів роботи та стану обладнання. Використання RGB світлодіода дозволяє зменшити витрати на встановлення великої кількості світлових індикаторів на окрему групу пристроїв, встановивши лише RGB світлодіод та лінзу. RGB дозволить створити сім кольорів, які можна використати для індикації різних станів. RGB світлодіод має переднє кріплення з малою глибиною для збільшення вільного простору в малих панелях керування та живиться від 24 В постійного струму.
Наразі Eaton Україна проводить промоакцію «Додайте яскравості вашому обладнанню». Протягом дії цієї кампанії кожен, хто зареєструється для участі, безплатно отримає набір кнопок, RGB-світлодіод та комплект аксесуарів до них. Повну інформацію про цю акцію можна дізнатись за посиланням: https://www.eaton.com/ua/uk-ua/company/news-insights/news-releases/2023/rmq-promo.html?source=post:1672915370593315436
05.09.2023 14:47
<h1>Ткань от «Textileinternational»: лучший выбор для брендированной одежды</h1> <p>Бренды, слоганы и логотипы составляю
Visotsky Consulting більше немає За останні півроку в нашій компанії було багато змін: З консалтингової компанії ми тран
Visotsky Consulting більше немає
За останні півроку в нашій компанії було багато змін:
З консалтингової компанії ми трансформувалися в EdTech — IT-компанію в галузі бізнес-навчання. Ми набули статусу міжнародної компанії, завдяки тому, що у нас є філії в США, Європі та на Тайвані. Географія наших клієнтів зростає з кожним роком. Наші програми вже проходять клієнти з 57 країн: США, Ізраїлю, Ісландії, Німеччини, Чехії, Польщі тощо.
Щоб дати можливість кожному отримувати знання з будь-якої точки світу, 90% послуг ми надаємо онлайн. Навчання проходить трьома мовами: російська, англійська, китайська.
Ми доповнили нашу основну програму для підприємців Business Booster, тепер вона складається з 4 ступенів. На першу сходинку до нас заходять власники маленьких компаній, які хочуть підготувати бізнес до систематизації, сформувати команду ключових співробітників та керівників та делегувати оперативні функції, посилити маркетинг та продаж, щоб з цього фундаменту зайнятися трансформацією компанії для подальшого зростання та розвитку. На другій ступені власники впроваджують систему управління, компанія працює як годинник, але власники ще на рівні виконавчого директора. На третій — власники повністю виходять з операційного управління та працюють над стратегією та розвитком. А на четвертій — великі системні компанії, які хочуть масштабуватись, відкривати філії та залучати інвестиції.
Ми створили IT-платформу «Tonnus» для автоматизації бізнесу на основі багаторічного досвіду консалтингових проєктів. Вона дозволить власникам компаній та топ-менеджерам вибудувати систему управління та отримати задоволення від ведення бізнесу.
Тепер ми займаємося не лише систематизацією, а й автоматизацією бізнесу. Наші план — рости далі та створювати нові проєкти. Тому ми прибираємо з назви слово Consulting і залишаємо тільки ім'я Visotsky, під яким починається наш новий шлях з новими продуктами для власників бізнесу.
Наш вектор розвитку зараз — розширювати надання у США та Європі англійською мовою, перекладати матеріали та запускати наші програми іншими мовами.
У нас є глобальна мета — створити великий холдинг із часткою у компаніях, що швидко зростають, у різних галузях бізнесу і прокачувати ці компанії, робити їх лідерами ніш. Для цих компаній ми розроблятимемо стратегію, вибудовуватимемо керуючі компанії, прокачуватимемо маркетинг і продажі, залучатимемо інвестиції, автоматизуватимемо процеси.
Слідкуйте за оновленнями: https://t.me/alexander_visotsky
11.11.2022 12:10
Компанії Visotsky Consulting — 13 років Рівно 13 років тому наша компанія перегорнула одну з головних сторінок своєї іст
Компанії Visotsky Consulting — 13 років
Рівно 13 років тому наша компанія перегорнула одну з головних сторінок своєї історії та запустила перший потік проєкту Школа Власників Бізнесу у Києві. Саме з 22 липня і розпочався звіт історії ШВБ та Visotsky Consulting Kyiv. Вітаємо CEO київської філії Катерину Кругляк, усіх наших випускників, співробітників та партнерів.
22 червня можна назвати днем ??народження не лише представництва в Україні, а й усієї мережі. За ці роки ми стали міжнародною компанією: наші офіси є не лише в Україні, а й у США та на острові Тайвань. 4 роки тому було створено онлайновий консалтинговий проєкт Business Booster. Тепер підприємці з будь-якої точки світу можуть зробити свій бізнес системним.
Ми пишаємось нашими результатами — за 13 років наші проєкти завершили понад 5000 підприємців по всьому світу. У команді Visotsky Consulting понад 200 співробітників. Але ми не зупиняємося: попереду у нас масштабні цілі та стратегія. Слідкуйте за новинами на нашому сайті та у Telegram-каналі Олександра Висоцького.
01.08.2022 13:53
Почему стоит идти на программу поддержки украинских предпринимателей: отзывы участников Чтобы помочь украинским предприн
Почему стоит идти на программу поддержки украинских предпринимателей: отзывы участников
Чтобы помочь украинским предпринимателям сохранить компании, 1 апреля компания Visotsky Consulting на год открыла программу усиления владельцев малого и среднего бизнеса. Заполнив форму, предприниматели из Украины могут бесплатно пройти программу стоимостью 10 000$.
К 20 мая на программу поддержки стартовали 728 участников — 710 из них активно обучаются. Всего на программу подали заявки 738 предпринимателей: часть анкет рассматривается нашими консультантами.
Программа стартовала в апреле, и за два месяца мы получили 66 отзывов. 92, 5 % участников, которые оставили отзывы, готовы ими делиться. Хотим поделиться отзывами участников.
Отзыв Эдуарда Фёдорова о курсе «Как сделать обучение лёгким и эффективным: технология обучения»:
Курс полезен, хоть и является вступительной частью. Для меня концепция понимания слов и установки целей не нова — повторил. Принял решение, что нужно в нашим корпоративном обучении ввести похожий небольшой блок.
Отзыв Ирины о курсе «Как повысить личную эффективность»:
«Данные, изученные на курсе — очень полезны. Спасибо вам и вашей команде за работу, за качество, за структурность. Это всё очень важно. Применение технологии требует высочайшей дисциплины и в этом безусловно нужно расти. Если применить всё то, о чём вы говорите, результат не заставит себя ждать, уровень стресса будет минимальный, а кайф от деятельности — на высоте».
Отзыв Игоря Ефименко о курсе «Как настроить удалённый офис»:
«Курс был полезен, несмотря на то, что многие инструменты внедрили и давно работаем удалённым офисом. Проходя курс, понял, что мы двигаемся в правильном направлении».
Также в Киеве состоялась оффлайн-встреча предпринимателей, которые участвуют в программе поддержки бизнеса от Visotsky Consulting. C ними встретилась директор киевского филиала Екатерина Кругляк. Чтобы пообщаться, поддержать владельцев компаний и узнать из первых уст о реальных проблемах украинского бизнеса сегодня. Наша команда планирует снова организовывать мероприятия для участников.
Переходите по ссылке, чтобы больше узнать об инициативе Visotsky Consulting и стать участником программы: http://visotsky.academy/helpvisotsky_ua/
28.06.2022 19:16
Безкоштовна програма підтримки українського бізнесу від Visotsky Consulting: актуальні цифри Щоб допомогти українським п
Безкоштовна програма підтримки українського бізнесу від Visotsky Consulting: актуальні цифри
Щоб допомогти українським підприємцям зберегти компанії, 1 квітня компанія Visotsky Consulting на рік відкрила програму посилення власників малого та середнього бізнесу. Заповнивши форму, підприємці України можуть безплатно пройти програму вартістю 10 000$.
Хочемо поділитися цифрами, які ми отримали за два тижні після старту безплатної програми:
Консультанти опрацювали 444 анкети від власників;
Загальна кількість співробітників компаній-учасників — 8636;
27% компаній-учасників з оборотами на місяць до 5 000 000 грн;
68% компаній-учасників продовжують працювати за умов війни;
Географія клієнтів: 34% — Київ, 11% — Одеса, 10% — Харків, 7% — Дніпро та інші.
Щоб потрапити на програму, вам потрібно заповнити анкету та записати відео: http://visotsky.academy/helpvisotsky.
З усіх питань ви можете звертатися до Олександри Гущі (нік у месенджері Telegram - @ Alexruda89).
29.04.2022 16:14
Ми запускаємо безкоштовну програму з підтримки українського бізнесу Щоб допомогти українським підприємцям зберегти компа
Ми запускаємо безкоштовну програму з підтримки українського бізнесу
Щоб допомогти українським підприємцям зберегти компанії, Visotsky Consulting відкриває на рік програму посилення власників малого та середнього бізнесу. Ви зможете безкоштовно пройти програму вартістю 10 000 $ за таких умов:
ваша компанія зареєстрована в Україні;
ваш бізнес етичний — ви враховуєте вплив своїх дій та продуктів на людей.
На програмі власники отримають інструменти, які посилять їх як керівників та підготують до систематизації бізнесу. Ви зможете:
— наймати ефективних працівників;
— делегувати функції;
— організовувати роботу з розпорядженнями та контролювати виконання завдань;
— отримувати максимальний результат від команди;
— переводити працівників на віддалення без втрати ефективності;
— розібратися зі структурою компанії та з бізнес-процесами всередині своєї компанії;
— дізнатися які показники дійсно важливі для бізнесу та як їх контролювати;
— вивчити механізм координацій із підлеглими;
— планувати з користю для бізнесу,
— підвищувати власну ефективність.
Ви не залишитеся одні: експерти Visotsky Consulting будуть раз на 2 тижні проводити вебінари з розбором ваших питань щодо програми.
Ми доповнили курси контентом з наших конференцій та майстер-класів, наприклад: «Як перевести бізнес в Америку», «Як створити онлайн-компанію», «Як вийти на експорт з нуля».
Щоб потрапити на програму, потрібно заповнити анкету та записати короткий ролик із розповіддю про ваш бізнес та цілі. Ви можете це зробити за посиланням:
https://helpvisotsky.super.site/
01.04.2022 11:21
Підтримка реабілітації колишнього Придніпровського хімічного заводу (ПХЗ) з боку ЄС вступає у третю фазу
По завершенні в 2016 р. фінансованого ЄС проєкту з розроблення довгострокової стратегії реабілітації майданчика ПХЗ в м. Кам’янському, вартість якого склала 1,1 млн євро і який виконувався в партнерстві з Міністерством енергетики України, ЄС розпочав діяльність із приведення майданчика в безпечний стан. З огляду на значне розповсюдження радіоактивно забруднених матеріалів по всьому майданчику ПХЗ, де розташовані кілька державних і приватних підприємств і працюють близько 600 осіб, партнери розпочали проєкт з підвищення безпеки на майданчику як для людей, так і для довкілля. Результати проєкту також сформують безпечні умови для виконання майбутніх заходів з реабілітації. В результаті цієї роботи, яка має завершитись у листопаді 2021 р., на майданчику було створено п’ять радіаційних контрольованих зон, ущільнено дві будівлі з високими рівнями радіаційного забруднення, завершено розробку проєкту для збирання та тимчасового зберігання в межах однієї з контрольованих зон радіоактивних матеріалів з усього майданчика. Цей проєкт загальною вартістю 3,5 млн євро також підтримував зміцнення законодавчої та нормативно-правової бази для безпечного управління майданчиками уранового спадку.
У вересні цього року Європейська Комісія підписала Угоду про внесок, виділивши ще 5,7 млн євро на підтримку кількох першочергових заходів, необхідних для впровадження початкових реабілітаційних дій на майданчику ПХЗ. Проєкт передбачає розробку плану поводження з радіоактивними матеріалами, що ґрунтуватиметься на стратегії реабілітації, розробленій у 2016 р., і визначатиме заходи, які повинні бути виконані в першу чергу. Також проєкт передбачає організацію безпечного проміжного зберігання та остаточного захоронення радіоактивних матеріалів з майданчика, подальше зміцнення законодавчої та нормативно-правової бази для об’єктів уранового спадку в Україні.
Проєкт, який триватиме 4 роки, будуть виконувати Український науково-технологічний центр (УНТЦ www.stcu.int) в партнерстві з Державним підприємством «Бар’єр», призначеним Міністерством енергетики України бути оператором майданчика ПХЗ.
07.12.2021 14:44
Британська фінтех-компанія Revolut планує найняти 100 ІТ спеціалістів в Україні Сьогодні глобальний фінансовий додаток R
Британська фінтех-компанія Revolut планує найняти 100 ІТ спеціалістів в Україні
Сьогодні глобальний фінансовий додаток Revolut, який зараз оцінюється в 33 мільярди доларів, оголосив про готовність до великих інвестицій в Україну та планує створити 100 нових робочих місць для віддаленої роботи у ІТ секторі у країні до кінця 2022 року. Найдорожчий фін-тех бренд Великобританії шукає найталановитіших фахівців для розробки нових послуг, продуктів і функцій, а також для прискорення розширення з Європи на інші ринки Північної та Південної Америки та Азіатсько-Тихоокеанського регіону.
Компанія Revolut вже найняла 20 спеціалістів у країні та використовує потужний кадровий потенціал України для найму фахівців щодо розробки програмного забезпечення (Java Back-end, Front-end, iOS/Android, Python), аналітики та обробки даних, підбору персоналу. Команда Revolut в Україні слугуватиме технічним центром для глобальної діяльності Revolut, відображаючи весь спектр технічних навичок і фахівців.
Revolut має на меті залучити найкращих розробників програмного забезпечення в Україні та пропонує їм унікальні можливості для розвитку та переваги, такі як:
? віддалена робота з будь-якої точки України
? зарплата міжнародного рівня
? розробка інноваційних фінтех продуктів, якими користуються мільйони людей у всьому світі
? робота в глобальних продуктових командах
Владислав Яценко, технічний директор та співзасновник компанії Revolut, зазначив:
«Шість років тому я став співзасновником фінтех стартапу Revolut у Лондоні. Сьогодні Revolut – це глобальний фінансовий додаток з понад 16 мільйонами клієнтів по всьому світу. Наш успіх був би неможливим без неймовірно талановитих інженерів і розробників. Це команда висококласних професіоналів, які втілюють мрії наших клієнтів в реальність.
Я пишаюся тим, що у наших офісах у Лондоні, Нью-Йорку, Кракові, Берліні вже працює багато фахівців з України. І нам потрібно ще більше таких талантів. Тепер, коли віддалена робота стала новою нормою нашого життя, ми створюємо понад 100 робочих місць для технічних спеціалістів щоб створювати глобальні продукти безпосередньо з України».
У світі сервіс Revolut зарекомендував себе як інноваційна альтернатива традиційним банківським продуктам завдяки своєму набору цифрових продуктів для платіжних і бізнес-рахунків, платіжних карток, обміну валют і грошових переказів, інвестицій, страхування та інших фінансових послуг.
07.12.2021 13:26
Екологічний капіталізм: тренд мілленіалів чи необхідність, яку варто наслідувати?
Сьогодні все більше людей і компаній усвідомлюють наслідки екологічних викликів - глобального потепління, надмірних викидів парникових газів, забруднення довкілля.
Компанії-виробники харчових продуктів також беруть активну участь у вирішенні однієї з найгостріших проблем сучасності - забруднення довкілля пластиком. Група HELL ENERGY, відомий виробник енергетичних та безалкогольних напоїв, спільно з компанією-виробником алюмінію Hydro, знайшли спосіб використовувати екологічну тару для своїх напоїв. У 2020 компанія HELL перша серед виробників напоїв взяла на себе зобов'язання розробити найбільш екологічне пакування напоїв у світі.
У рамках своєї політики екологічності виробництва, усю тару для їх напоїв виготовлено з алюмінію найвищої якості із вмістом переробленої сировини мінімум на 75%. Тобто тара буде перероблюватись та повторно використовуватись нескінченну кількість разів. Можна тільки уявити яку кількість пластикових пляшок вона замінить. Таким чином частка пластику в їх портфелі зменшиться до 1% до 2025 року. Це досить гарна перспектива бути орієнтиром для всього світу у створенні насправді безвідходної економіки.
Створювати екологічний інтер’єр допомагає компанія IKEA – один з найбільших роздрібних продавців у світі, серйозно налаштованих боротися з проблемою зміни клімату. Згідно зі своєю стратегією стійкого розвитку вони пропонують товари з переробленого пластику, дерева та інших екологічно чистих матеріалів. Їх PR-кампанія спонукає до змін, що надихають на вибір доступних, перероблених та енергоефективних товарів. Так бренд прокладає свій шлях до простіших, екологічних осель та багатьох людей, які прагнуть вести більш екологічне життя.
Інші бренди, що крокують в ногу з глобальними екологічними трендами: Beyond Meat - виробник вегетаріанських бургерів, Colgate – пропагує заощадливе використання води та розробляє екологічне пакування, TOMS - роблять доступне взуття з екологічно чистих матеріалів. Спосіб мислення змінюють й звичайні люди, починаючи міркувати про власну відповідальність за стан довкілля для майбутніх поколінь.
Завдяки таким прикладам кожен здатен відчути в собі сили підтримувати zero waste економіку та розумно витрачати. Адже складно знайти більш ефективний спосіб, ніж власний приклад!

Автор: контент-менеджер Action Global Communications Євгенія Курчавова
21.10.2021 23:37
-1-234 .. 50
система крапельного поливу на сайті не витрачайте час, автоматизуйте полив своєї ділянки
Реклама
Тендер
Ризограф А4, 1+0, 500 шт.Ризограф А4, 80г/м.кв, 1+0 (ч.б.) 500 шт. 1000 шт.
Форум
Потрібен сайтЯкщо терміново та краще к цієї компанії https://www.adspace-marketing.com/sozdanye-sajtov-2/ звернутися за 10 до 28 днів зроблять будь-який сайт.