×
ВхідРеєстрація

E-mail *

Пароль *

Забули пошту або пароль?

» Середа, 17 липня, 2024.
Вимкніть AdBlock або додайте портал у винятки щоб повноцінно користуватись, після оновіть сторінку (F5).
Якщо у вас щось не вийшло, ви можете написати нам з іншого браузера, де не встановлено блокувальник реклами.

Новини

У Херсоні запропонували значно скоротити кількість носіїв зовнішньої реклами

Кількість рекламних засобів у центрі Херсона та на вулицях житлової забудови запропонували значно скоротити. Про це стало відомо під час засідання робочої групи, на якому розглянули Схему розташування окремих елементів благоустрою на території Херсонської міської громади.

Під час засідання провели кількісний аналіз рекламних засобів на території міста, розглянули питання та пропозиції щодо кількості та якості характеристик Схеми, перелік заборон, термін дії дозволів, також ознайомились із досвідом інших країн.

Так, станом на 1 червня 2021 року на території міста розміщувалися понад 1100 одиниць великогабаритних наземних рекламних засобів – це бігборди, беклайти, сітілайти та LED-екрани. У запропонованій робочій Схемі пропонується зменшити загальну кількість наземних рекламних засобів до 500 одиниць, звільнивши вулиці в історичному ареалі Європейську (Суворова), Соборну, Грецьку, Театральну, Преображенську, Пилипа Орлика, М.Грушевського від великогабаритної зовнішньої реклами. Також зменшити загальну кількість бордів на вулицях житлової забудови, замінити їх на менш габаритні й сучасні. Звільнити площі та перехрестя міста від рекламних засобів — забезпечити візуальне розвантаження простору. Зменшити кількість і забезпечити однотипність великогабаритних рекламних засобів у промислових зонах.

Зазначається, що у місті поступово приводять наявні об'єкти зовнішньої реклами до параметрів, визначених Схемою. Це відбувається шляхом внесення у встановленому порядку змін до дозволів на розміщення об'єктів зовнішньої реклами – за умови приведення операторами зовнішньої реклами їх вигляду та розмірів у відповідність до параметрів Схеми.

Також зазначається, що зменшивши кількість рекламних засобів у перенасичених просторах, модернізувавши та замінивши застарілі, наявні рекламні конструкції, суб’єкти господарювання – рекламорозповсюджувачі отримають більш ефективну рекламну кампанію і зможуть залучати більше зацікавлених у просуванні свого продукту підприємців.

2024-07-09
Джерело: www.rup.com.ua

Реклама
Тендер
Трафаретний друк на тканинах, еко пакетахШукаю підрядника на трафаретний друк на тканині (еко сумки з канвасу, саржі. бавовна) Цікавить, як форма оплати на ФОП, такі і ТОВ. Бажано Київ!!!
Форум
co pet пластикВ мире 3D-печати Пластик Copet (PETG) зарекомендовал себя как один из самых известных и разнообразных материалов. Благодаря своим исключительным свойс