×
ВхідРеєстрація

E-mail *

Пароль *

Забули пошту або пароль?

» Вівторок, 23 квiтня, 2024.
Вимкніть AdBlock або додайте портал у винятки щоб повноцінно користуватись, після оновіть сторінку (F5).
Якщо у вас щось не вийшло, ви можете написати нам з іншого браузера, де не встановлено блокувальник реклами.

Статьи

Що являє собою креатив в Україні: з якими викликами довелося зіткнутися креативному агентству ROCKETMEN

Лише п'ять років тому бізнес України зміг відновитися після чергової кризи 2014 року, яка залишила помітний слід у політичному та економічному житті кожного українця. Однак, коли відновлення набрало впевнених темпів, у 2019 році світ зіткнувся з новим викликом – світовою пандемією, яка змусила практично всі проєкти перейти у формат онлайн.

Цей перехід кардинально змінив підходи до представлення брендів цільовим аудиторіям. Тепер усі ставки робилися на візуалізацію, тому питання брендингу та розробка логотипу,  такого, що зможуть підтримувати гаджети, посіли пріоритетне місце для кожного бізнесу. Перед креативними агентствами стояло зовсім нове завдання, і як із цим справлялися лідери креативного спрямування, розглянемо на прикладі агенції ROCKETMEN.

З якими викликами зіткнулося агентство з розробки логотипу онлайн в епоху COVID-19?

Перехід на роботу в онлайн-формат став справжнім випробуванням для багатьох компаній, у тому числі для тих, хто займається креативом. Проте команда ROCKETMEN вже за два роки до початку пандемії почала практикувати віддалену роботу, завдяки чому на момент глобальної кризи була повністю готова до ефективної діяльності в такому форматі. Для справжніх професіоналів ця обставина стала унікальним шансом виходити нову орбіту розвитку. Портфоліо агентства почало активно розширюватися після перемоги у низці значущих тендерів, в яких відомі компанії шукали креативного підрядника, щоб замовити логотип:

Також добрим стимулом до подальшої продуктивної роботи стало друге місце у тендері з ребрендингу організації “Укрзалізниця”. В результаті ці компанії також звернулися із запитом замовити логотип в Києві для фірми у оновленому стилі.

66043bd2da9b6.webp

Цей шлях став складним випробуванням для креативного агентства, яке кардинально змінило підходи до роботи. Трансформація відбилася на зміні мислення команди, що призвело до нового потенціалу та можливості запропонувати розробку комплексних продуктів:

Трансформація послуг у комплексний підхід призвела до парадоксального явища: незважаючи на зростання команди, чисельність штату скоротилася, що стало можливим шляхом оптимізації процесів та запровадження переваг віддаленої роботи.Чим відрізняється сучасний креатив від творчих поглядів 5 років тому: як це відобразилося на розробці логотипу та ціні?

Різка міграція бізнесу до онлайн-простору вимагала від креативних команд не просто адаптації, а створення чогось радикально нового. Якщо раніше український творчий потенціал часто орієнтувався на західні канони маркетингу, то тепер цільова аудиторія почала шукати унікальність та особливість. Ситуація кардинально змінилася, коли в лютому 2022 року почалася війна, і питання на кшталт де замовити логотип та ціна відійшли на другий план перед глобальними викликами. Кожен бізнес, як і кожна людина, відчув дефіцит життя та стабільності.

Першими на виклик відгукнулися приватні підприємці, прагнучи урізноманітнити пригнічену атмосферу військових буднів своїми пропозиціями, візуальне оформлення яких почало використовувати національну тематику. Цей тренд був сформований стихійно та ідейно, тому його швидко підхопили креативні агенції. І одразу після цього почалося стрімке відродження української культури саме у візуальному аспекті. Народні мотиви та елементи державної символіки стали часто зустрічатися у брендволах та леттерингах, завдяки чому сучасна Україна нарешті набула своєї унікальної креативної стилістики.

Дизайнерські команди навчилися точно вловлювати особливий тон і характер національної ідентичності, що чудово використала не тільки розробка логотипа, а й загальні роботи з брендингу. Нині приймається більше сміливих рішень, що ґрунтуються на культурних традиціях нації, що не лише відображає глибину української культури, а й сприяє згуртуванню нації. Такий підхід активно прийнято кожною цільовою аудиторією та став одним із найважливіших елементів національного єднання. Скільки коштує розробка логотипу в українському стилі можна дізнатися за індивідуальним запитом. Проте це однозначно правильна інвестиція не тільки в розвиток власного продукту, а й нашої країни в цілому.


Реклама
Тендер
Ризограф А4, 1+0, 500 шт.Ризограф А4, 80г/м.кв, 1+0 (ч.б.) 500 шт. 1000 шт.
Форум
Потрібен сайтЯкщо терміново та краще к цієї компанії https://www.adspace-marketing.com/sozdanye-sajtov-2/ звернутися за 10 до 28 днів зроблять будь-який сайт.