×
ВхідРеєстрація

E-mail *

Пароль *

Забули пошту або пароль?

» Вівторок, 23 квiтня, 2024.
Вимкніть AdBlock або додайте портал у винятки щоб повноцінно користуватись, після оновіть сторінку (F5).
Якщо у вас щось не вийшло, ви можете написати нам з іншого браузера, де не встановлено блокувальник реклами.

Статьи

MediaPrint Ukraine – технології та обладнання для широкоформатного друку

Кожного дня відкриваються підприємства, і бізнеси пропонують клієнтам все нові товари та послуги. Але щоб стати прибутковою компанією або відкрити нові ринки, треба виділятися в умовах високої конкуренції. У цьому питанні дуже допомагають нові матеріали та технології, а також якісна банерна реклама. Компанія MediaPrint Ukraine пропонує підприємствам, що працюють у сфері реклами та поліграфії або виробництві товарів, якісне обладнання і матеріали від провідних світових виробників.

Напрямок роботи компанії MediaPrint та її пропозиції

Основний напрямок роботи компанії — розвиток української поліграфії, текстильної графіки за допомогою впровадження новітніх технологій.  Серед асортименту товарів:

Щоб надавати своїм клієнтам та партнерам продукти та послуги високої якості,  компанія пропонує обладнання для друку в основному на базі ведучих світових брендів, серед яких дуже цінує японського виробника Mimaki. 

MediaPrint — офіційний дилер виробника Mimaki Engineering Co. Його продукція відрізняється інноваційними технологіями, високою якістю та продуктивністю. Як, наприклад, сублімаційні принтери, в яких друкування відбувається за допомогою краски, переведеної з твердого стану одразу в пароподібний. А за допомогою спеціальних фільтрів досягається дуже висока якість друку. Або ж 3D-принтер Mimaki 3DUJ-553 для тривимірного моделювання рекламної продукції, наприклад, квітів. У ньому вперше було запропоновано технологію колірного профілювання, завдяки якому досягається висока точність відтворення зображеного об’єкта.

Окрім якісного обладнання MediaPrint також пропонує додаткові матеріали, такі як чорнила та праймери і комплектуючі. Надає послуги з ремонту, обслуговування техніки та навчання.

Переваги співпраці з компанією MediaPrint

Компанія допомагає зробити процес вибору обладнання та запуску вашого виробництва якнайпростішим: 

Якщо ви бажаєте якнайшвидше запустити виробничі процеси за допомогою новітніх технологій, звертайтеся в компанію MediaPrint Ukraine. Ви можете отримати консультацію, замовивши дзвінок або звернувшись до менеджерів за телефоном: +380 (93) 381-36-81. 

Реклама
Тендер
Ризограф А4, 1+0, 500 шт.Ризограф А4, 80г/м.кв, 1+0 (ч.б.) 500 шт. 1000 шт.
Форум
Потрібен сайтЯкщо терміново та краще к цієї компанії https://www.adspace-marketing.com/sozdanye-sajtov-2/ звернутися за 10 до 28 днів зроблять будь-який сайт.