×
ВхідРеєстрація

E-mail *

Пароль *

Забули пошту або пароль?

» Вівторок, 23 квiтня, 2024.
Вимкніть AdBlock або додайте портал у винятки щоб повноцінно користуватись, після оновіть сторінку (F5).
Якщо у вас щось не вийшло, ви можете написати нам з іншого браузера, де не встановлено блокувальник реклами.

Статьи

Огляд ультрабука Acer Swift Edge 16

Легкий та потужний ультрабук з 4K OLED дисплеєм одразу викликає підвищену зацікавленість фотографів та контент-мейкерів. Acer Swift Edge 16 дійсно заслуговує на увагу людей, що працюють в даній сфері. Але перед тим, як придбати пристрій, варто дізнатися про всі його особливості —деякі нюанси можуть в майбутньому стати неприємним розчаруванням.

Основні характеристики

Acer Swift Edge 16 є потужним та сучасним інструментом з відмінними параметрами, що дозволяє віднести його до середнього класу. 

Поєднання 8-ядерного процесору та дуже якісного екрану роблять пристрій дійсно привабливим для певної категорії покупців. 

Ноутбук Acer Swift Edge 16 не можна назвати надто автономним — без підзарядки активно попрацювати можна буде протягом 2-5 годин. Якщо ж увімкнути режим економії, це негативно відобразиться на потужності. 

Зовнішній вигляд 

За рахунок своєї легкості та тонкості, Acer Swift Edge 16 виглядає крихким та тендітним. Але спеціальна технологія виробництва корпусу зі сплаву магнію та висока якість зборки роблять такі ноутбуки насправді витривалими та міцними. Вага гаджету всього 1170 г, що робить його одним з найлегших серед 16-дюймових.

Особлива система шарнірів, яку часто порівнюють з тою, що використовує бренд Apple, дозволяє легко та плавно відкривати ноутбук навіть однією рукою. 

Комплект портів, розташованих на бокових панелях, можна назвати стандартним: 

Екран

Дисплей Acer Swift Edge 16 можна впевнено назвати найбільшою перевагою моделі. Глянцеве покриття OLED екрану з роздільною здатністю 3840?2400 пікселів дозволяє комфортно працювати навіть під яскравим сонячним промінням. За рахунок високої щільності пікселів дуже зручно працювати з найменшими деталями та об'єктами. За відгуками користувачів особливо ефектно виглядає темна тема в системі — спробувавши один раз її встановити, відмовлятися вже навряд захочеться.

Потрібно враховувати, що ОС Windows автоматично встановлює масштаб 250 % для всього софту. Але спрацьовує це не завжди, в результаті чого деякі програми відкриваються у мініатюрних віконцях. Працювати в такому випадку максимально незручно. Так, це не найстрашніший недолік, але до нього треба бути готовим.

Клавіатура й тачпад

Тачпад Acer Swift Edge 16 відрізняється чутливістю, а за рахунок великих розмірів працювати з ним комфортно. Та все ж повноцінною заміною миші він стати не може.

Клавіатура ноутбука оснащена приємними на дотик клавішами з тихим ходом. Але доведеться звикати працювати без цифрового блоку. Розробники добре попрацювали над системою підсвічування — є два режими, які відрізняються за інтенсивністю.

Реклама
Тендер
Ризограф А4, 1+0, 500 шт.Ризограф А4, 80г/м.кв, 1+0 (ч.б.) 500 шт. 1000 шт.
Форум
Потрібен сайтЯкщо терміново та краще к цієї компанії https://www.adspace-marketing.com/sozdanye-sajtov-2/ звернутися за 10 до 28 днів зроблять будь-який сайт.