×
ВхідРеєстрація

E-mail *

Пароль *

Забули пошту або пароль?

» Вівторок, 23 квiтня, 2024.
Вимкніть AdBlock або додайте портал у винятки щоб повноцінно користуватись, після оновіть сторінку (F5).
Якщо у вас щось не вийшло, ви можете написати нам з іншого браузера, де не встановлено блокувальник реклами.

Статьи

Як вибрати рекламну фірму

На території України рекламним бізнесом займається велика кількість рекламних фірм. В цій індустрії є великий попит, отже і велика пропозиція. Надзвичайно важливо, коли існує великий вибір фірм, серед яких можна обрати найкращих. Саме від реклами залежить просування вашого бізнесу та віддача вкладених коштів. Тому, щоб рекламований товар чи послуга були успішними, надзвичайно важливий вибір рекламного агентства.

Головні критерії вибору рекламної фірми

Щоб обрана рекламна агенція приносила очікувані плоди від ефективного піару, потрібно проаналізувати ринок та обрати фірму, яка за всіма критеріями і підходами до роботи буде найбільше відповідати вашим запитам. Існує декілька головних критеріїв, на які слід звернути увагу при виборі рекламної агенції.

Якщо рекламна фірма тільки розвивається, вона може привабити замовників акціями, низькими цінами або маленьким, але якісним портфоліо.

Місця розміщення реклами

Крім зовнішньої реклами на плакатах та біг-бордах, рекламні фірми пропонують розміщувати рекламу в вигляді принту на різному одязі, чашках, предметах побуту, IT-аксесуарах, термочашках, пакетах та т.п. Такий промоушн модний та сучасний. А предмети з логотипами придатні для щоденного вжитку, можна роздавати, чи дарувати, що значно просуває рекламний продукт. Такі предмети пасивно просувають рекламний продукт серед людей, що ними користуються та їх оточення.Реклама
Тендер
Ризограф А4, 1+0, 500 шт.Ризограф А4, 80г/м.кв, 1+0 (ч.б.) 500 шт. 1000 шт.
Форум
Потрібен сайтЯкщо терміново та краще к цієї компанії https://www.adspace-marketing.com/sozdanye-sajtov-2/ звернутися за 10 до 28 днів зроблять будь-який сайт.