×
ВхідРеєстрація

E-mail *

Пароль *

Забули пошту або пароль?

» Середа, 17 липня, 2024.
Вимкніть AdBlock або додайте портал у винятки щоб повноцінно користуватись, після оновіть сторінку (F5).
Якщо у вас щось не вийшло, ви можете написати нам з іншого браузера, де не встановлено блокувальник реклами.

Новини

У Кличка похвалили операторів зовнішньої реклами за обмеження використання електроенергії

Як розповів заступник голови КМДА, депутат Київської міської ради Валентин Мондриївський, ще з початку повномасштабного російського вторгнення оператори зовнішньої реклами ввели низку обмежень, щоб допомогти столиці та країні пережити критичні навантаження на електромережу

Столична влада похвалила операторів зовнішньої реклами за безпрецедентні обмеження використання електроенергії на своїх конструкціях у Києві.

Так, за словами посадовця, для максимальної економії енергоресурсів на сьогодні цілодобово вимкнуті зовнішні та внутрішні елементи освітлення всіх конструкцій типу “Білборд”, “Скрол” та “Сітілайт”.

Також мінімізували енергоспоживання цифрових рекламних носіїв, перевівши в енергоощадний режим. Екрани працюють у діапазоні від 3 до 40% від заявленої яскравості. Крім цього, в нічний час вимкнуті рекламні сюжети на конструкціях, що розміщені на фасадах і наземних рекламних засобах.

Так, від електроспоживання відключені близько 5 100 рекламних конструкцій та переведені в економний режим більш ніж 500 цифрових конструкцій. Це дозволяє економити близько 75% від звичайного навантаження.

Оператори зовнішньої реклами на постійній основі продовжують вживати заходи з економії електроенергії задля того, щоб допомогти столиці, особливо в пікові години споживання”, – додав Валентин Мондриївський.

Він додав, що оператори зовнішньої реклами України зарекомендували себе як соціально відповідальний бізнес, який оперативно реагує на потреби міста, а також за власний кошт продовжує розміщувати у столиці соціальну рекламу із сюжетами, які свідчать про незламну волю українського народу захищати рідну землю від загарбників.

2024-07-10
Джерело: www.rup.com.ua

Реклама
Тендер
Трафаретний друк на тканинах, еко пакетахШукаю підрядника на трафаретний друк на тканині (еко сумки з канвасу, саржі. бавовна) Цікавить, як форма оплати на ФОП, такі і ТОВ. Бажано Київ!!!
Форум
co pet пластикВ мире 3D-печати Пластик Copet (PETG) зарекомендовал себя как один из самых известных и разнообразных материалов. Благодаря своим исключительным свойс