×
ВхідРеєстрація

E-mail *

Пароль *

Забули пошту або пароль?

» Понеділок, 17 червня, 2024.
Вимкніть AdBlock або додайте портал у винятки щоб повноцінно користуватись, після оновіть сторінку (F5).
Якщо у вас щось не вийшло, ви можете написати нам з іншого браузера, де не встановлено блокувальник реклами.

Новини

LinkedIn обмежить таргетовану рекламу в ЄС

У лютому колектив громадських організацій подав скаргу на LinkedIn до Європейської комісії щодо можливого порушення Закону про цифрові послуги. У відповідь ЄК попросила соціальну мережу надати додаткову інформацію про можливе використання нею конфіденційних даних (таких як раса, політичні переконання або сексуальна орієнтація) в таргетованій рекламі.

Очевидно, щоб зупинити розслідування на ранньому етапі, у LinkedIn вирішили забрати в рекламодавців можливість створювати рекламну аудиторію в Європі, використовуючи дані про членство у LinkedIn Group.

Разом з тим в компанії заявили, що не погоджуються, що їхня платформа порушує DSA чи дозволяє рекламодавцями використовувати чутливі дані.

Нагадаємо, ЄК також розпочала поглиблене розслідування щодо Facebook та Instagram. Регулятор занепокоєний роботою алгоритмів соцмереж — мовляв, вони можуть викликати в дітей залежність.

2024-06-11
Джерело: www.rup.com.ua

Реклама
Тендер
Коробкикоробка в сложеном виде - 182х77х42 мм, в развертке - 253 х 295 мм. окно размером 36 х 57 мм. + надо сделать правильные клапаны и проверить, складыва
Форум
КоробкиДобрый день! Кто может изготовить коробки . Коробка: • цельной конструкции • из белого мелованного картона • размером 188 х 82 х 60 мм • с од