×
ВхідРеєстрація

E-mail *

Пароль *

Забули пошту або пароль?

» Понеділок, 17 червня, 2024.
Вимкніть AdBlock або додайте портал у винятки щоб повноцінно користуватись, після оновіть сторінку (F5).
Якщо у вас щось не вийшло, ви можете написати нам з іншого браузера, де не встановлено блокувальник реклами.

Новини

Окупанти посилили у Криму рекламу контрактної служби в російській армії РФ – активіст

Окупаційна влада Криму посилила рекламу контрактної служби в лавах російської армії, зокрема й участі у війні проти України. За інформацією кримського відділення міжнародного руху за деокупацію Криму #LiberateCrimea, росіяни на півострові збільшили показ онлайн-реклами, також зросла кількість об’єктів із зовнішньою рекламою контрактної служби.

Як розповів активіст ініціативи, стало більше й частіше з’являтися візуальної реклами, крім високих грошових виплат, до армії РФ заманюють можливістю отримання безплатної земельної ділянки.

“У центрах зайнятості стали частіше проводити зустрічі безробітних із представниками військкоматів. Причому агітують з акцентом, що до кінця осені все закінчиться, мовляв, і повоювати не встигнете після курсів підготовки, а статус учасника СВО з усіма пільгами отримаєте довічно”, – уточнив співрозмовник “Крим.Реалії”.

На питання про вимоги до здоров’я відповідають, що головний критерій – здатність пересуватися з тридцятикілограмовою амуніцією. Набирають охочих до шістдесяти років, а тих, хто має офіцерські звання, – до шістдесяти п’яти, стверджує активіст.

Така активізація вербувальних методів має два пояснення, але лише одну причину, переконаний він.

“Перше – що новий міністр оборони РФ збільшив Криму план щодо набору контрактників. Друге – більшість тих у Криму, хто хотів укласти контракт, вже його уклали. Тому і в першому, і в другому випадку у влади виникли складнощі з виконанням плану з постачання контрактників перед МО РФ, що є причиною різкого підвищення активності із залучення нових контрактників”, – зазначив активіст.

Нагадаємо, що за десять років війни Російська Федерація створила та активно використовує атмосферу примусу кримчан до служби в окупаційній армії. Вона обмежує громадянам України виїзд з тимчасово окупованих територій, масово роздає повістки на вулицях, по домівках або через роботодавців в Криму.

2024-06-10
Джерело: www.rup.com.ua

Реклама
Тендер
Коробкикоробка в сложеном виде - 182х77х42 мм, в развертке - 253 х 295 мм. окно размером 36 х 57 мм. + надо сделать правильные клапаны и проверить, складыва
Форум
КоробкиДобрый день! Кто может изготовить коробки . Коробка: • цельной конструкции • из белого мелованного картона • размером 188 х 82 х 60 мм • с од