×
ВхідРеєстрація

E-mail *

Пароль *

Забули пошту або пароль?

» Понеділок, 17 червня, 2024.
Вимкніть AdBlock або додайте портал у винятки щоб повноцінно користуватись, після оновіть сторінку (F5).
Якщо у вас щось не вийшло, ви можете написати нам з іншого браузера, де не встановлено блокувальник реклами.

Новини

Партія Орбана стала лідером ЄС з антизахідної реклами в соцмережах, — дослідження

Партія прем'єр-міністра Угорщини Віктора Орбана “Фідес” та її союзники лідирують в усьому Євросоюзі за обсягами антизахідної реклами в соцмережах. Про це свідчать результати дослідження незалежного аналітичного центру Political Capital. Згідно з результатами дослідження, проурядовий табір Угорщини витратив на рекламу в Meta і Google 4,3 млн євро.

При цьому опозиційні партії та пов'язані з ними ЗМІ витратили менш ніж п'яту частину цієї суми — 839 000 євро.

За даними Political Capital, лише “Фідес” та її політики витратили 2 млн євро. Це у 2,6 раза більше, ніж усі 14 опозиційних партій, разом узяті, які витратили 764 558 євро.

“Цього року “Фідес” була найбільшим рекламодавцем у Google в ЄС, проплативши шість із 10 найбільш розкручених відеороликів”, — відзначили дослідники.

Більша частина коштів, витрачених проурядовим табором Угорщини (46%) пішла на антипіар, спрямований проти опозиційного політика Петера Мадьяра.

Другий за популярністю наратив, на який припадає 34% загальних витрат, стосується війни в Україні. У ньому стверджувалось, що “європейські провоєнні політики та їхні угорські слуги хочуть розпочати Третю світову війну”. За даними дослідників, цей наратив поступово набував ваги з наближенням виборів, випереджаючи та частково поглинаючи всі інші наративи в останні тижні.

Третій найбільш поширений наратив, на який припадає 9% загальних витрат, стосувався антиурядових сил, які нібито обслуговують іноземні інтереси.

На початку травня цього року Орбан заявив, що нинішній Європейський Союз, членом якого країна стала у 2004 році, нібито "не той", яким він був 20 років тому. Тоді угорський прем'єр підкреслив, що війна РФ проти України – це нібито причина економічних труднощів Будапешта та є основою того, що виробництво в країні стало нижчим, а інфляція – вищою.

2024-06-10
Джерело: www.rup.com.ua

Реклама
Тендер
Коробкикоробка в сложеном виде - 182х77х42 мм, в развертке - 253 х 295 мм. окно размером 36 х 57 мм. + надо сделать правильные клапаны и проверить, складыва
Форум
КоробкиДобрый день! Кто может изготовить коробки . Коробка: • цельной конструкции • из белого мелованного картона • размером 188 х 82 х 60 мм • с од