×
ВхідРеєстрація

E-mail *

Пароль *

Забули пошту або пароль?

» Понеділок, 17 червня, 2024.
Вимкніть AdBlock або додайте портал у винятки щоб повноцінно користуватись, після оновіть сторінку (F5).
Якщо у вас щось не вийшло, ви можете написати нам з іншого браузера, де не встановлено блокувальник реклами.

Новини

Рада підтримала заборону реклами на ліках

Верховна Рада схвалила за основу законопроєкт щодо заборони нанесення на упаковці лікарських засобів будь-якої реклами та інформації рекламного характеру, яка сприяє просуванню лікарського засобу на ринку. «За» проголосували 258 депутатів. Про це повідомив нардеп Ярослав Железняк.

«Метою законопроєкту є гармонізація вимог національного законодавства щодо маркування лікарських засобів до вимог Директиви Європейського парламенту і Ради 2001/83/ЄС від 6 листопада 2001 року «Про Кодекс Співтовариства щодо лікарських засобів, призначених для застосування людиною»», – пояснюють ініціатори.

Законопроєктом пропонується заборонити нанесення на первинній і вторинній (за наявності) упаковці лікарських засобів будь-якої реклами та інформації рекламного характеру, яка сприяє просуванню лікарського засобу на ринку, зокрема формуванню думки про винятковість або перевагу лікарського засобу порівняно з таким самим лікарським засобом без нанесення такої інформації, вводить споживачів лікарських засобів (пацієнтів) в оману, сприяє популяризації окремих суб’єктів господарської діяльності.
Водночас дозволяється використання інформації, яка містить відомості про виробника та/або власника реєстраційного посвідчення на лікарський засіб і логотипів виробника та/або власника реєстраційного посвідчення на лікарський засіб.

Крім того, проєктом закону передбачено заборону роздрібної торгівлі лікарськими засобами, оптової торгівлі лікарськими засобами та/або імпорту лікарських засобів (крім лікарських засобів, які ввозяться на територію України з маркуванням та інструкцією про застосування/короткою характеристикою лікарського засобу, викладеними мовою оригіналу (мовою, відмінною від державної).

2024-06-07
Джерело: www.rup.com.ua

Реклама
Тендер
Коробкикоробка в сложеном виде - 182х77х42 мм, в развертке - 253 х 295 мм. окно размером 36 х 57 мм. + надо сделать правильные клапаны и проверить, складыва
Форум
КоробкиДобрый день! Кто может изготовить коробки . Коробка: • цельной конструкции • из белого мелованного картона • размером 188 х 82 х 60 мм • с од