×
ВхідРеєстрація

E-mail *

Пароль *

Забули пошту або пароль?

» Вівторок, 23 квiтня, 2024.
Вимкніть AdBlock або додайте портал у винятки щоб повноцінно користуватись, після оновіть сторінку (F5).
Якщо у вас щось не вийшло, ви можете написати нам з іншого браузера, де не встановлено блокувальник реклами.

Новини

Discord запроваджує рекламу для збільшення доходів

Популярний серед геймерів месенджер Discord незабаром запустить рекламну програму під назвою «Спонсоровані квести». Програма дозволить користувачам заробляти ігрові предмети, виконуючи квести від рекламодавців, тоді як їхні друзі спостерігатимуть за цим в Discord. Щоб отримати винагороду, потрібно буде викласти відео із виконанням ігрового завдання від бренду.

Спочатку «Спонсоровані квести» запустять в тестовому режимі протягом тижня. Згодом реклама стане постійною частиною платформи та з'явиться у лівому нижньому куті екрану користувачів.

При цьому Discord обіцяє можливість вимкнути рекламу в налаштуваннях.

Для обслуговування рекламної програми компанія Discord планує найняти більше десятка співробітників. Це рішення може здатися суперечливим, адже раніше месенджер заявляв про відмову від реклами на відміну від інших соціальних платформ.

Річний дохід Discord сягнув $600 млн

Традиційно основним джерелом доходів Discord була підписка Nitro з місячною оплатою від $2,99 до $9,99 за додаткові можливості.

За оцінками WSJ, річний дохід компанії вже сягнув $600 млн, що вчетверо більше, ніж у 2020 році. Проте нещодавно Discord звільнив 17% співробітників через надто швидке розширення штату.

Експерти застерігають, що запровадження реклами може підірвати довіру користувачів до месенджера, який досі позиціонувався як альтернатива платформам з рекламними моделями.

2024-04-02
Джерело: www.rup.com.ua

Реклама
Тендер
Ризограф А4, 1+0, 500 шт.Ризограф А4, 80г/м.кв, 1+0 (ч.б.) 500 шт. 1000 шт.
Форум
Потрібен сайтЯкщо терміново та краще к цієї компанії https://www.adspace-marketing.com/sozdanye-sajtov-2/ звернутися за 10 до 28 днів зроблять будь-який сайт.