×
ВхідРеєстрація

E-mail *

Пароль *

Забули пошту або пароль?

» Вівторок, 23 квiтня, 2024.
Вимкніть AdBlock або додайте портал у винятки щоб повноцінно користуватись, після оновіть сторінку (F5).
Якщо у вас щось не вийшло, ви можете написати нам з іншого браузера, де не встановлено блокувальник реклами.

Новини

Google напередодні виборів призупиняє публікацію політичної реклами в Південній Кореї

Компанія Google вирішила призупинити всю рекламу, пов’язану з політикою, у своїх службах у Південній Кореї напередодні парламентських виборів, що пройдуть у цій країні 10 квітня. Компанія опублікувала оголошення про те, що не підтримуватиме політичну рекламу і призупиняє її публікацію на всіх сервісах Google, включаючи YouTube, пошук Google і магазин Google Play.

Вважається, що це рішення прийнято, аби запобігти впливу на виборців напередодні голосування потенційно перебільшеної або упередженого змісту політичної реклами.

Google також планує розмістити на своїй домашній сторінці посилання, які спрямовуватимуть користувачів до достовірної інформації щодо методів голосування та засобів реєстрації виборців.

Компанія продовжить надавати різноманітні інформаційні панелі через результати пошуку в YouTube, пов’язані з виборами, щоб підключити користувачів до надійних джерел для отримання додаткової інформації.

2024-04-01
Джерело: www.rup.com.ua

Реклама
Тендер
Ризограф А4, 1+0, 500 шт.Ризограф А4, 80г/м.кв, 1+0 (ч.б.) 500 шт. 1000 шт.
Форум
Потрібен сайтЯкщо терміново та краще к цієї компанії https://www.adspace-marketing.com/sozdanye-sajtov-2/ звернутися за 10 до 28 днів зроблять будь-який сайт.