×
ВхідРеєстрація

E-mail *

Пароль *

Забули пошту або пароль?

» Вівторок, 23 квiтня, 2024.
Вимкніть AdBlock або додайте портал у винятки щоб повноцінно користуватись, після оновіть сторінку (F5).
Якщо у вас щось не вийшло, ви можете написати нам з іншого браузера, де не встановлено блокувальник реклами.

Новини

Telegram запустив програму монетизації: автори каналів отримуватимуть гроші від реклами

Telegram запустив програму монетизації — відтепер автори каналів з аудиторією понад 1 тис. підписників отримуватимуть 50% доходу від реклами, яка відображається у них в каналі. Відсьогодні власники загальнодоступних каналів, які мають щонайменше 1000 підписників, можуть отримувати 50% доходу від реклами, що відображається на їхніх каналах.

"Сьогодні ми представляємо одну з найщедріших систем винагород в історії соціальних мереж. Власники каналів Telegram тепер можуть отримувати 50% доходу від реклами, що відображається на їхніх каналах", — йдеться у повідомленні.

Зазначається, що для забезпечення оплати реклами та виведення грошей Telegram використовуватиме криптовалюту на базі блокчейну TON.

Про це повідомили на сайті месенджера.

"Ми обрали TON Blockchain, оскільки він має низькі комісії , високу швидкість транзакцій – і є рекордсменом за кількістю транзакцій, які він може обробити за секунду", — додали у компанії.
Підкреслюється, що кожного місяця користувачі Telegram генерують понад 1 трильйон переглядів у каналах.

2024-04-01
Джерело: www.rup.com.ua

Реклама
Тендер
Ризограф А4, 1+0, 500 шт.Ризограф А4, 80г/м.кв, 1+0 (ч.б.) 500 шт. 1000 шт.
Форум
Потрібен сайтЯкщо терміново та краще к цієї компанії https://www.adspace-marketing.com/sozdanye-sajtov-2/ звернутися за 10 до 28 днів зроблять будь-який сайт.