×
ВхідРеєстрація

E-mail *

Пароль *

Забули пошту або пароль?

» Вівторок, 23 квiтня, 2024.
Вимкніть AdBlock або додайте портал у винятки щоб повноцінно користуватись, після оновіть сторінку (F5).
Якщо у вас щось не вийшло, ви можете написати нам з іншого браузера, де не встановлено блокувальник реклами.

Новини

В Україні перевірять законність реклами азарту. Вже відомо про першого порушника

У сучасному світі компанії, які надають послуги азартних ігор, активно використовують рекламу за спонсорство як ефективний механізм для просування свого бренду. Однак, такий підхід може супроводжуватися порушенням законодавства про рекламу, що викликає реакцію від відповідних органів.

Наразі, у Комісії на розгляді перебуває понад 50 справ, пов’язаних із можливими порушеннями закону «Про рекламу» стосовно реклами азартних ігор через спонсорство. Про це йдеться в заяві Комісії.

Сам штраф за такі порушення може становити до 2,13 млн гривень, що є значною сумою для будь-якої компанії.

Однак, важливо враховувати, що санкції встановлюються відповідно до ступеня можливої шкоди, яку може заподіяти реклама азартних ігор вразливим верствам суспільства.

Представники КРАІЛ зауважують, що тенденція до розповсюдження реклами азартних ігор під виглядом спонсорства зростає, проте це не залишиться поза увагою контролюючих органів. Порушники законодавства про рекламу будуть притягнуті до відповідальності згідно з чинним законодавством.

У підсумку, компанії, які використовують рекламу азартних ігор через спонсорство, повинні дотримуватися вимог законодавства та враховувати можливі наслідки в разі порушень. Регулятор підкреслив важливість етичного та відповідального підходу до рекламної діяльності, особливо в галузі азартних ігор, що має значний вплив на суспільство.

2024-04-01
Джерело: www.rup.com.ua

Реклама
Тендер
Ризограф А4, 1+0, 500 шт.Ризограф А4, 80г/м.кв, 1+0 (ч.б.) 500 шт. 1000 шт.
Форум
Потрібен сайтЯкщо терміново та краще к цієї компанії https://www.adspace-marketing.com/sozdanye-sajtov-2/ звернутися за 10 до 28 днів зроблять будь-який сайт.