×
ВхідРеєстрація

E-mail *

Пароль *

Забули пошту або пароль?

» Вівторок, 23 квiтня, 2024.
Вимкніть AdBlock або додайте портал у винятки щоб повноцінно користуватись, після оновіть сторінку (F5).
Якщо у вас щось не вийшло, ви можете написати нам з іншого браузера, де не встановлено блокувальник реклами.

Новини

В Одесі планують удвічі зменшити кількість зовнішньої реклами та встановити медіафасади

Члени Виконкому Одеської міської ради погодили зміни до Схеми комплексного розміщення зовнішньої реклами у межах Адміральського проспекту, скоротивши кількість рекламних носіїв на 64% (з 78 до 28 одиниць). Робота щодо зменшення кількості рекламних засобів триває у всіх районах міста.

Наразі вже здійснено демонтаж 300 афішних тумб (більш ніж 80% розміщених у місті таких конструкцій), демонтовано понад 100 стаціонарних рекламних конструкцій формату 3х6м та інших.

Як зазначив начальник Управління реклами Ігор Слюсаренко, наразі розроблено та погоджено із власниками рекламних засобів «План дій по скороченню рекламних конструкцій у місті Одеса». Документом передбачено внесення змін, скасування та прийняття нових схем комплексного розміщення зовнішньої реклами.

Зокрема, це обумовлено включенням історичної частини міста до Списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, а також розвитком технологій, і як наслідок - зміною вимог до реклами та рекламних конструкцій. Надалі в Одесі пропонується впроваджувати сучасні цифрові рекламні носії.

«Проведені перемовини з власниками рекламних конструкцій щодо зменшення кількості зовнішньої реклами в нашому місті. Знайдено порозуміння - кількість носіїв буде скорочено майже вдвічі. Крім того, планується поступове оновлення та приведення рекламних конструкцій до сучасного вигляду», - повідомив мер Одеси Геннадій Труханов.

2024-03-29
Джерело: www.rup.com.ua

Реклама
Тендер
Ризограф А4, 1+0, 500 шт.Ризограф А4, 80г/м.кв, 1+0 (ч.б.) 500 шт. 1000 шт.
Форум
Потрібен сайтЯкщо терміново та краще к цієї компанії https://www.adspace-marketing.com/sozdanye-sajtov-2/ звернутися за 10 до 28 днів зроблять будь-який сайт.