×
ВхідРеєстрація

E-mail *

Пароль *

Забули пошту або пароль?

» Вівторок, 23 квiтня, 2024.
Вимкніть AdBlock або додайте портал у винятки щоб повноцінно користуватись, після оновіть сторінку (F5).
Якщо у вас щось не вийшло, ви можете написати нам з іншого браузера, де не встановлено блокувальник реклами.

Новини

ІМІ: В українських онлайн-виданнях втричі зросла кількість прихованої реклами грального бізнесу

У популярних онлайн-медіа України втричі зросла частка згадок про гральний бізнес протягом першого кварталу 2024 року (від 3,5% у грудні 2023-го до 10,6% у березні 2024-го). Про це свідчать результати щоквартального дослідження Інституту масової інформації, проведеного 5–7 березня 2024 року у 23 інтернет-виданнях.

Кілька таких матеріалів на сайтах УНІАН і ТСН марковано саме як рекламу, тоді як більшість публікацій на користь гемблінгу в медіа не марковано в належний спосіб. Окрім цього, в ІМІ помітили, що два матеріали з популяризацією грального бізнесу на сайтах «РБК-Україна» і Telegraf узагалі не має жодного маркування.

Моніторинг виявив, що на користь комерційних замовників розміщено 75% матеріалів з усіх виявлених публікацій з ознаками джинси.

Ігровий бізнес посідає третє місце за кількістю замовних матеріалів в онлайн-медіа. На першому місці серед таких публікацій — комерційні компанії. Їхня частка зростає щоквартально приблизно на 2–3%.

На другому місці за кількістю матеріалів з ознаками замовності залишається Рінат Ахметов. Частка його присутності сягає 19%. Найбільше згадок про бізнесмена та його бізнеси й фонди помітили на сайті Obozrevatel.

У грудні-січні 2024 року ІМІ виявив 600 згадок про компанії та фонди Ріната Ахметова. «РБК-Україна», Obozrevatel і «Гордон» — видання, які опублікували протягом моніторингового періоду найбільше матеріалів на користь Ріната Ахметова. Найменше згадок про бізнесмена-благодійника та його структури зафіксували на сайті Zaxid.net.

Моніторинг проведено 5–7 березня 2024 року у 23 популярних онлайн-медіа: «Бабель», Суспільне, Громадське, ZN.UA, «Українська правда», «Еспресо», «Укрінформ», Liga.net, NV, «Слово і Діло», LB.ua, «РБК-Україна», «Цензор.НЕТ», «Інтерфакс-Україна», ТСН, «Кореспондент.net», Zaxid.net, «Фокус», УНІАН, 24 канал, «Гордон», Telegraf, Obozrevatel. Вибірка охоплює всі новини поспіль, що вийшли на сайтах протягом зазначеного періоду.

2024-03-28
Джерело: www.rup.com.ua

Реклама
Тендер
Ризограф А4, 1+0, 500 шт.Ризограф А4, 80г/м.кв, 1+0 (ч.б.) 500 шт. 1000 шт.
Форум
Потрібен сайтЯкщо терміново та краще к цієї компанії https://www.adspace-marketing.com/sozdanye-sajtov-2/ звернутися за 10 до 28 днів зроблять будь-який сайт.