×
ВхідРеєстрація

E-mail *

Пароль *

Забули пошту або пароль?

» Вівторок, 23 квiтня, 2024.
Вимкніть AdBlock або додайте портал у винятки щоб повноцінно користуватись, після оновіть сторінку (F5).
Якщо у вас щось не вийшло, ви можете написати нам з іншого браузера, де не встановлено блокувальник реклами.

Новини

4 тренди у PPC-рекламі на 2024 рік

РРС-реклама не лише потужний інструмент просування в диджитал-маркетингу, але й вельми динамічний. Вона чутливо реагує на зміни технологій, взаємодії зі споживачами та безпосередньо їхні інтереси. Інтернет-маркетологам необхідно відстежувати зміни середовища та оперативно підлаштовувати свою рекламну стратегію під нові тренди, щоб зберегти її ефективність.

Експерти з вебмаркетингу виділяють кілька ключових трендів, що визначають особливості застосування РРС-реклами у новому році. Вони спричинені оновленням Google Ads в Україні та розширенням його можливостей.

1. ШІ та автоматизація
Чат GTP та його аналоги для обробки відео та аудіо здійняли галас та знайшли палких прихильників, які пристосували ШІ в професійній діяльності. В інтернет-маркетингу ШІ використовується під час автоматизації рекламної кампанії. З його допомогою можна швидко аналізувати дані, обирати платформи для розміщення оголошень, прогнозувати поведінку користувачів, персоналізувати рекламу, збільшувати трафік та, відповідно, підвищувати ефективність рекламних заходів.

Впровадження ШІ у поточну роботу стає повсякденністю, а не новинкою. Серед універсальних інструментів — пакет Performance Max, що оптимізує ефективність реклами у режимі реального часу відповідно до призначених ставок, цілей компанії. Зміни торкнулися й класичного Google Ads, що залучив до роботи Generation Demand, які працюють на основі штучного інтелекту.

2. Персоналізація
Серед новинок Google Ads з?явилася можливість додавання цільової аудиторії. Для її аналізу та пошуку система використовує різноманітні параметри — вік, стать, рід занять, рівень доходу, інтереси. Відповідно до цього зручно оптимізувати оголошення, надаючи їм максимальної релевантності для ефективного використання рекламної кампанії.

3. Інтерактивність
Експерти відзначають зниження уваги споживачів до 8 секунд. Це провокує до активного використання формату відеооголошень, а також створення інтерактивних опцій у них. За допомогою додатку Video Action можна додати кнопку активності наприкінці реклами, що спонукає перейти на сайт, зареєструватися, а також персоніфіковані звернення для постійних клієнтів.

4. Диверсифікація
Експерти наполегливо радять у 2024 році виходити за межі стандартних платформ Google Ads та Facebook Ads, залучаючи нові перспективні майданчики. Вподобання споживачів схиляються до візуального, короткого та насиченого контенту, який наразі підтримують TikTok, Linkedin чи Pinterest. Щоб залишатися в тренді, варто активізувати свою “експансію” за цими напрямами.

2024-03-28
Джерело: www.rup.com.ua

Реклама
Тендер
Ризограф А4, 1+0, 500 шт.Ризограф А4, 80г/м.кв, 1+0 (ч.б.) 500 шт. 1000 шт.
Форум
Потрібен сайтЯкщо терміново та краще к цієї компанії https://www.adspace-marketing.com/sozdanye-sajtov-2/ звернутися за 10 до 28 днів зроблять будь-який сайт.