×
ВхідРеєстрація

E-mail *

Пароль *

Забули пошту або пароль?

» Вівторок, 23 квiтня, 2024.
Вимкніть AdBlock або додайте портал у винятки щоб повноцінно користуватись, після оновіть сторінку (F5).
Якщо у вас щось не вийшло, ви можете написати нам з іншого браузера, де не встановлено блокувальник реклами.

Новини

Творці контенту відмовляються використовувати платформу Х через непередбачувані виплати

Контент-мейкери не бажають розміщувати свій матеріал на платформі X після того, як її придбав Ілон Маск. Соцмережа обіцяє великі виплати, однак насправді відсотки за рекламу є нкрегулярними. Після того, як Маск придбав платформу X, він намагався залучити більше творців контенту і пообіцяв їм великі виплати, щоб скласти конкуренцію YouTube і TikTok.

Маркетологи зауважили, що X все ще значно відстає від цих платформ, а контент-мейкери мають питання до стану рекламного бізнесу X та непослідовності виплат.

Популярний YouTuber MrBeast випробував цю рекламну програму і отримав понад $250 тис.за одне відео. Однак він переконаний, що X платить недостатньо, і вважає, що його виплата є «трохи фасадом».

Інший творець контенту Кріс Рейлі заявив, що його виплати припинялися та відновлювалися двічі за останній місяць. Тому він « не радить людям підписуватися на Premium зараз і намагатися розподілити доходи від реклами, доки все не буде вирішено».

Що відбувається з рекламою на X

Багато великих рекламодавців покинули X після того, як Маск купив її. Вони хвилювалися за безпеку своїх брендів, слабку модерацію вмісту та навіть дописи самого Маска.

У 2023 році X заробила приблизно $1,89 млрд від реклами, що на 54% менше, ніж у 2022 році.

Маск визнав, що відтік рекламодавців може стати проблемою для творців контенту, які сподіваються отримати гроші за свої публікації.

Однак аналітикиня Emarketer Жасмін Енберг сказала, що X не є дуже стабільною або надійною платформою.

«Враховуючи стан рекламного бізнесу, важко уявити, що Маск зможе переконати більшість творців у тому, що він може забезпечити їм стабільне джерело доходу». Аналітикиня Emarketer Жасмін Енберг

За даними опитування The Journal, лише 5% із понад 450 творців планували використовувати X як основну платформу для розміщення свого контенту у 2024 році.

2024-03-26
Джерело: www.rup.com.ua

Реклама
Тендер
Ризограф А4, 1+0, 500 шт.Ризограф А4, 80г/м.кв, 1+0 (ч.б.) 500 шт. 1000 шт.
Форум
Потрібен сайтЯкщо терміново та краще к цієї компанії https://www.adspace-marketing.com/sozdanye-sajtov-2/ звернутися за 10 до 28 днів зроблять будь-який сайт.