×
ВхідРеєстрація

E-mail *

Пароль *

Забули пошту або пароль?

» Вівторок, 23 квiтня, 2024.
Вимкніть AdBlock або додайте портал у винятки щоб повноцінно користуватись, після оновіть сторінку (F5).
Якщо у вас щось не вийшло, ви можете написати нам з іншого браузера, де не встановлено блокувальник реклами.

Новини

КРАІЛ перевірить законність реклами азартних ігор у київському метро

Комісія з регулювання азартних ігор та лотерей збирає інформацію, аби перевірити законність реклами азартних ігор на території Київського метрополітену. Про це Комісія повідомила у відповідь на запит ЕП. Зокрема, Комісія поки не фіксувала жодного випадку порушення законодавства щодо зовнішньої реклами азартних ігор, яка законом заборонена повністю.

"КРАІЛ розпочато збір інформації, необхідної для розгляду справи щодо можливих ознак порушення законодавства про рекламу у сфері організації та проведення азартних ігор при розповсюдженні реклами на території Київського метрополітену", – йдеться у відповіді.

З жовтня 2023 року Комісія набула повноважень слідкувати за дотриманням вимог закону "Про рекламу" та карати гральний бізнес за його порушення. Проте відтоді КРАІЛ не зафіксувала жодного випадку порушення законодавства щодо організаторів азартних ігор.

2024-03-26
Джерело: www.rup.com.ua

Реклама
Тендер
Ризограф А4, 1+0, 500 шт.Ризограф А4, 80г/м.кв, 1+0 (ч.б.) 500 шт. 1000 шт.
Форум
Потрібен сайтЯкщо терміново та краще к цієї компанії https://www.adspace-marketing.com/sozdanye-sajtov-2/ звернутися за 10 до 28 днів зроблять будь-який сайт.