×
ВхідРеєстрація

E-mail *

Пароль *

Забули пошту або пароль?

» Вівторок, 23 квiтня, 2024.
Вимкніть AdBlock або додайте портал у винятки щоб повноцінно користуватись, після оновіть сторінку (F5).
Якщо у вас щось не вийшло, ви можете написати нам з іншого браузера, де не встановлено блокувальник реклами.

Новини

Українцям показали, як заблокувати рекламу на смартфоні: плюс не буде "стеження"

Якщо вимкнути функцію стеження додатків, то персоналізована реклама не турбуватиме. Нова функція, що з'явилася на IOS, не дозволяє компаніям використовувати особисті дані на смартфоні для аналізу попиту та реклами. Про те, як це правильно зробити, розповіли спеціалісти

Ця функція безпосередньо впливає на додатки, які покладаються на доходи від реклами.

Однак, ця функція доступна лише користувачам, які оновили свій iPhone або iPad до iOS 14.5. Це можна зробити таким чином: "Параметри" > "Загальні" > "Оновлення програмного забезпечення". Коли останнє оновлення було завантажено та інстальовано, перейдіть до меню установок і виберіть "Параметри" > "Конфіденційність" > "Відстеження".

Тут користувач може вибрати "Дозволити програмам вимагати відстеження", якщо не хоче, щоб програми використовували дані для просування реклами.
Якщо вас це не турбує, можна залишити функцію включеної. При завантаженні нової програми, буде спливати повідомлення з питанням, чи надаєте ви застосунку дозвіл відслідковувати вашу активність в інших компаніях.

Більше того, можливо стало керування конкретними програмами, які можуть відслідковувати вас за допомогою смартфонів. Це можна скоригувати в меню "Конфіденційність", якщо ви хочете більше контролювати, які програми у смартфонах можна відслідковувати.

Для користувачів Android
Користувачам Android рекомендується встановити сервіс пошукової системи DuckDuckGo. Завдяки цьому додатку можна заблокувати трекери у зовнішніх програмах та на відвідуваних інтернет-сайтах. Необхідно зробити таке:
- скачати DuckDuckGo собі на Android-смартфон;
- запустити програму та перейти до розділу "Налаштування";
- слід увімкнути "Глобальний контроль за конфіденційністю";
- увімкнути "App Tracking Protection".

Програма заблокує захист від перехресного відстеження у програмах Android.
Також вимкнути персональну рекламу можна через Google. Для цього потрібно:
- відкрити "Налаштування" > "Google" > "Реклама";
- торкнутися свого облікового запису Google > "Дані та конфіденційність" > "Налаштування реклами" > "Персоналізація реклами". Ця панель покаже вам всю інформацію, яку Google зібрав із даних, наданих для створення рекламного профілю на основі облікового запису.
Якщо ви не хочете бачити персоналізовану рекламу у своєму обліковому записі, просто встановіть для цього параметра значення "Вимк.".

2024-03-25
Джерело: www.rup.com.ua

Реклама
Тендер
Ризограф А4, 1+0, 500 шт.Ризограф А4, 80г/м.кв, 1+0 (ч.б.) 500 шт. 1000 шт.
Форум
Потрібен сайтЯкщо терміново та краще к цієї компанії https://www.adspace-marketing.com/sozdanye-sajtov-2/ звернутися за 10 до 28 днів зроблять будь-який сайт.