×
ВхідРеєстрація

E-mail *

Пароль *

Забули пошту або пароль?

» Вівторок, 23 квiтня, 2024.
Вимкніть AdBlock або додайте портал у винятки щоб повноцінно користуватись, після оновіть сторінку (F5).
Якщо у вас щось не вийшло, ви можете написати нам з іншого браузера, де не встановлено блокувальник реклами.

Новини

У Запоріжжі демонтують вивіски з написами мовою окупантів

Як повідомили у департаменті правового забезпечення Запорізької міськради, згідно зі статтею 32 закону «Про забезпечення функціонування української мови як державної» та статтею 6 закону «Про рекламу», уся зовнішня реклама має бути презентована виключно українською мовою.

Мова реклами на зовнішніх носіях представників малого та середнього бізнесу, як от магазини, заклади харчування або ж надання побутових послуг, у Запоріжжі має бути лише українською.

«Підприємцям нагадують, що у місті діє робоча група, до складу якої ввійшли представники виконавчих та правоохоронних органів. Вони проводять рейди-обстеження містом та фіксують випадки розміщення рекламних конструкцій, які не відповідають вимогам законодавства, зокрема, російськомовні», — повідомили у департаменті.

Виконком Запорізької міськради напередодні нового року ухвалив рішення «Про демонтаж інформаційних стендів, дошок, вивісок, об’єктів зовнішньої реклами, інформація на яких викладена в порушення вимог чинного законодавства недержавною, зокрема, російською мовою».

Таке рішення члени виконкому ухвалили керуючись законодавством України, рішень Запорізької міськради та своєму власному.

Згідно рішення, працівникам КП «Градпроект» дозволяється демонтаж інформстендів, дошок, вивісок, об’єктів зовнішньої реклами, інформація на яких викладена в порушенні вимог законодавства недержавною мовою. Зокрема, російською.

Повернення демонтованих інформстендів, дошок, вивісок та об’єктів зовнішньої реклами власникам здійснюється на підставі їх заяви, надання документів на майно та оплату витрат КП «Градпроект» щодо демонтажу та зберігання цих вивісок та стендів

2024-03-21
Джерело: www.rup.com.ua

Реклама
Тендер
Ризограф А4, 1+0, 500 шт.Ризограф А4, 80г/м.кв, 1+0 (ч.б.) 500 шт. 1000 шт.
Форум
Потрібен сайтЯкщо терміново та краще к цієї компанії https://www.adspace-marketing.com/sozdanye-sajtov-2/ звернутися за 10 до 28 днів зроблять будь-який сайт.