×
ВхідРеєстрація

E-mail *

Пароль *

Забули пошту або пароль?

» Вівторок, 23 квiтня, 2024.
Вимкніть AdBlock або додайте портал у винятки щоб повноцінно користуватись, після оновіть сторінку (F5).
Якщо у вас щось не вийшло, ви можете написати нам з іншого браузера, де не встановлено блокувальник реклами.

Новини

На Рівненщині борються з самовільним розміщенням реклами у заборонених для цього місцях

Проблема масового розклеювання оголошень, афіш та реклами у заборонених для цього місцях - залишається актуальним питанням для багатьох територіальних громад Рівненщини. Втім, розклеювання оголошень у невизначених місцях тягне за собою адміністративну відповідальність - нагадує місцева влада.

Зокрема, як повідомили в Управлінні інфраструктури Костопільської міської ради, окремі громадяни та суб’єкти підприємницької діяльності продовжують розміщувати необхідну їм інформацію на будинках, стовпах, парканах, зупинках громадського транспорту, деревах тощо.

Жителям Рівненщини вкотре нагадують:

"Розклеювання оголошень у невизначених місцях тягне за собою адміністративну відповідальність. Санкція встановлена у статті 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення (КУпАП) передбачає штраф. Для пересічного громадянина, що здійснював розклеювання оголошень типу “продам” або “куплю”, передбачений штраф, який коливається від 20 до 80 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (340-1360грн.), а для суб’єкта підприємницької діяльності і посадовця такий штраф може скласти 50-100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (850-1700грн),

2024-03-21
Джерело: www.rup.com.ua

Реклама
Тендер
Ризограф А4, 1+0, 500 шт.Ризограф А4, 80г/м.кв, 1+0 (ч.б.) 500 шт. 1000 шт.
Форум
Потрібен сайтЯкщо терміново та краще к цієї компанії https://www.adspace-marketing.com/sozdanye-sajtov-2/ звернутися за 10 до 28 днів зроблять будь-який сайт.