×
ВхідРеєстрація

E-mail *

Пароль *

Забули пошту або пароль?

» Вівторок, 23 квiтня, 2024.
Вимкніть AdBlock або додайте портал у винятки щоб повноцінно користуватись, після оновіть сторінку (F5).
Якщо у вас щось не вийшло, ви можете написати нам з іншого браузера, де не встановлено блокувальник реклами.

Новини

Як вимкнути рекламу в іграх та додатках смартфона: поради, які допоможуть

Фахівці розповіли, як ви можете зменшити або усунути нав'язливу рекламу у додатках та іграх на вашому смартфоні. Це особливо актуально, якщо ви використовуєте пристрій Android. Ці методи допоможуть вам насолоджуватися більш плавним та менш захаращеним процесом використання смартфона та ігор.

Режим польоту.

Один із найпростіших способів заблокувати рекламу — увімкнути режим польоту на вашому пристрої. Оскільки для завантаження більшості рекламних блоків потрібне підключення до Інтернету, його вимкнення запобігатиме появі реклами. Щоб активувати режим польоту:

На Android: перейдіть до «Налаштування» ? «Мережа та Інтернет» ? «Режим польоту» ? перемкніть параметр у положення «Увімк.».

На iPhone: проведіть вниз від верхнього краю екрана та торкніться піктограми літака, щоб увімкнути режим польоту. Однак пам'ятайте, що це також відключить вхідні дзвінки, повідомлення та інші інтернет-залежні функції.

Змінити налаштування регіону.

Інший спосіб – змінити налаштування регіону вашого смартфона. У таких країнах, як Великобританія, часто діють суворіші правила щодо реклами у додатках, що призводить до меншої кількості її появ.

Спробуйте в налаштуваннях смартфона вказати регіон «Великобританія» та подивіться, чи зменшиться ця кількість реклами.

Налаштуйте DNS-сервер.

Для смартфонів Android під керуванням версії 9.0 і пізніших версій ви можете налаштувати персональний DNS-сервер для фільтрації небажаного трафіку, у тому числі реклами. Одним з найпопулярніших варіантів є AdGuard DNS, який ефективно блокує рекламу. Ось як це налаштувати:

Зайдіть в налаштування вашого смартфона та виберіть опцію особистого DNS-сервера.

Введіть хост dns.adguard.com у відповідне поле.

Це зменшить чи усуне потік реклами за рахунок фільтрації небажаного трафіку.

2024-03-20
Джерело: www.rup.com.ua

Реклама
Тендер
Ризограф А4, 1+0, 500 шт.Ризограф А4, 80г/м.кв, 1+0 (ч.б.) 500 шт. 1000 шт.
Форум
Потрібен сайтЯкщо терміново та краще к цієї компанії https://www.adspace-marketing.com/sozdanye-sajtov-2/ звернутися за 10 до 28 днів зроблять будь-який сайт.