×
ВхідРеєстрація

E-mail *

Пароль *

Забули пошту або пароль?

» Вівторок, 23 квiтня, 2024.
Вимкніть AdBlock або додайте портал у винятки щоб повноцінно користуватись, після оновіть сторінку (F5).
Якщо у вас щось не вийшло, ви можете написати нам з іншого браузера, де не встановлено блокувальник реклами.

Новини

Прокуратура США перевірить соцмережі Meta на причетність до збуту наркотиків

Федеральна прокуратура США визначатиме, чи сприяють Facebook та Instagram нелегальному збуту наркотиків, і, якщо так, то чи отримує їхня материнська компанія Meta від цього прибуток. Поштовхом до розслідування стала наявність і поширеність на платформах Meta реклами рецептурних ліків (здебільшого – наркотичних препаратів) та послуг телемедицини.

Торік федеральні прокурори надіслали компанії Meta офіційну вимогу надати записи про незаконний контент, пов’язаний з торгівлею наркотиками. Дослідники, які вивчали рекламу ліків за рецептом у Facebook, теж отримали повістки до суду.

На звинувачення Meta відреагувала не відразу, але передбачувано заявила, що незаконний продаж наркотиків суперечить її політиці, і такий контент видаляється, і що компанія співпрацює з правоохоронцями у боротьбі з розповсюдженням наркотиків. Президент Meta із глобальної політики Нік Клегг (саме він визначає, зокрема, принципи модерації) повідомив, що його компанія приєдналася до Альянсу із запобігання шкоди від наркотиків. А держсекретар США Ентоні Блінкен заявив про новий спільний проєкт США, ООН і технологічних гігантів, включно з Meta, створений для припинення продажу синтетичних наркотиків в інтернеті. Питання, чи зможе припинити бодай щось утворення, у складі якого є ООН, залишається відкритим.

2024-03-19
Джерело: www.rup.com.ua

Реклама
Тендер
Ризограф А4, 1+0, 500 шт.Ризограф А4, 80г/м.кв, 1+0 (ч.б.) 500 шт. 1000 шт.
Форум
Потрібен сайтЯкщо терміново та краще к цієї компанії https://www.adspace-marketing.com/sozdanye-sajtov-2/ звернутися за 10 до 28 днів зроблять будь-який сайт.