×
ВхідРеєстрація

E-mail *

Пароль *

Забули пошту або пароль?

» Неділя, 3 березня, 2024.
Вимкніть AdBlock або додайте портал у винятки щоб повноцінно користуватись, після оновіть сторінку (F5).
Якщо у вас щось не вийшло, ви можете написати нам з іншого браузера, де не встановлено блокувальник реклами.

Новини

Twitch паскудить життя стрімерам, ускладнюючи правила розміщення реклами

Історія протистояння Twitch та людей, що використовують платформу для просування свого контенту, має настільки довгі ноги, що вже навіть не згадати коли це все почалося. І все б нічого, якби платформа не продовжувала затягувати петлю на шиї стрімерів. Тепер компанія випустила нові інструкції стосовно того, як контент-мейкерки повинні використовувати рекламні інтеграції на своїх каналах.

Дійшло до того, що тепер є список, що можна:

додавати оголошення в описі каналу;
використовувати товари на фоні;
відправляти рекламні посилання в чаті;
дозволено обговорення/розпакування продуктів;
грати в спонсорські ігри.

Та не можна робити:

використовувати рекламні логотипи, якщо вони понад 3% розміру екрана;
додавати відеорекламу;
додавати аудіорекламу;
додавати “банери” на екран.

Звісно ж це все про гроші, адже Twitch ніяк не монетизує рекламу, яку стрімерам пропонують компанії.

Ми розуміємо, що стрімери хочуть співпрацювати з брендами, але, як зазначено в Умовах обслуговування, ми зберігаємо ексклюзивне право продавати, обслуговувати та показувати рекламу в Сервісах Twitch. Це означає, що ви не можете використовувати попередньо записані рекламні блоки на своїх трансляціях.

йдеться на сторінці оновлення правил

Проблема в тому, що таке бажання платформи може повністю поховати якусь (велику) кількість стрімерів, адже такий тип реклами — це основна складова їхнього доходу. Зважаючи на те, що деякі турніри, як от Evo Japan 2023, проходять суто завдяки спонсорам, то може статися так, що більше їх не побачать.

Це оголошення Twitch викликало б менше занепокоєння, якби я вірив у те, що команда продажів Twitch буде спроможна задовольнити потребу планети у турнірах.

написав генеральний менеджер Evo, Річард Тіґер

Він не самотній у цьому. Ось що написав Алекс Джебейлі, засновник CEO Gaming:

Дуже сподіваюся, що у Twitch бачать зворотну реакцію та розуміють, що такий крок практично повністю вбиває можливість спонсорувати турніри. Без їхньої допомоги нам буде дуже важко!

І Twitch відреагували на величезну кількість запитів від користувачів:

Нічне оновлення політики щодо фірмового вмісту вийшло за рамки. Воно викликало плутанину та розчарування, за що ми просимо вибачення.

Платформа пише про те, що не мала наміру обмежувати співпрацю стрімерів та спонсорів, а лише має за мету заборонити стороннім рекламним мережам продавати свою рекламу на Twitch.

2024-02-12
Джерело: www.rup.com.ua

Реклама
Тендер
Блокноти А6, А5, 100 шт.1) Блокноти А6, пружина по короткій стороні Обложка 4+0, 350г/м.кв. блок без друку, 80г/м.кв. 50 листів Подложка 350г/м.кв. без друку 100 шт.
Форум
Предлагаю услуги по крауду (продвижение сайта за счет рекомендаций)Здравствуйте! Услуги: Рекомендательные размещения (крауд-ссылки) на форумах и тематических сайтах с последующим поддержанием ветки обсуждения. Так же