×
ВхідРеєстрація

E-mail *

Пароль *

Забули пошту або пароль?

» Неділя, 3 березня, 2024.
Вимкніть AdBlock або додайте портал у винятки щоб повноцінно користуватись, після оновіть сторінку (F5).
Якщо у вас щось не вийшло, ви можете написати нам з іншого браузера, де не встановлено блокувальник реклами.

Новини

«Багато зараз реклами». Дочка Олі Полякової розсекретила, скільки заробляє

Старша донька Олі Полякової Марія розповіла, що з'їхала від батьків і зараз проживає у квартирі бабусі у Києві. «У мене немає такого, щоб батьки давали день. Я працюю. Я — блогерка. Багато зараз реклами в TikTok та Instagram. Ефіри веду. У TikTok більше заробляю (півмільйона підписників)», — зазначила 19-річна Марія, яка у 2023 році вступила до музичного коледжу Берклі у Бостоні.

«Скільки вдається заробити?», — уточнив ведучий програми 33 питання від Люкс ФМ. «Так, щоб вистачало на поїздки в таксі», — сказала Маша. «Ну 100 тисяч гривень десь заробляєш?», — перепитав Євген Фешак. «Можливо, десь так і є», — відповіла Маша Полякова. Дівчина також зізналася, що в неї в гаманці завжди є 100 доларів. «Про всяк випадок. Ці гроші я не витрачаю. Запасна штука», — сказала Маша і додала, що нещодавно купила ігрову приставку.

2024-02-12
Джерело: www.rup.com.ua

Реклама
Тендер
Блокноти А6, А5, 100 шт.1) Блокноти А6, пружина по короткій стороні Обложка 4+0, 350г/м.кв. блок без друку, 80г/м.кв. 50 листів Подложка 350г/м.кв. без друку 100 шт.
Форум
Предлагаю услуги по крауду (продвижение сайта за счет рекомендаций)Здравствуйте! Услуги: Рекомендательные размещения (крауд-ссылки) на форумах и тематических сайтах с последующим поддержанием ветки обсуждения. Так же