×
ВхідРеєстрація

E-mail *

Пароль *

Забули пошту або пароль?

» Неділя, 3 березня, 2024.
Вимкніть AdBlock або додайте портал у винятки щоб повноцінно користуватись, після оновіть сторінку (F5).
Якщо у вас щось не вийшло, ви можете написати нам з іншого браузера, де не встановлено блокувальник реклами.

Новини

У Ковелі на інформаційні постери про полонених азовців клеять реклами кредитів

Маму полоненого захисника Андрія Богдана і дружину полеглого захисника Ярослава Богдана – Світлану Богдан обурило, що у Ковелі на інформаційні постери про полонених бійців «Азову» розклеюють реклами кредитів. Про це Світлана написала на своїй сторінці у фейсбук. Вона зазначає, що у центрі міста на тумбі для оголошень розмістили три постери:

про полонених бійців Азову;
про Оленівку 28.07.-29.07.2022 – теракт, який забрав життя 53 військовополонених азовців;
про те що близько 700 воїнів бригади Азов другий рік в полоні – з QR-кодом, за яким можна прочитати інформацію про оборону Маріуполя.
«Я людина неемоційна, але сьогодні розлючена, розчарована, сердита. Велике прохання до людей, які розклеюють оголошення про кредити! Майте совість! Оголошення про кредит важливіше за людське життя?», – пише Світлана Богдан.

«Бо і так тема військовополонених не актуальна для тих кого безпосередньо не стосується. На акції в підтримку полонених приходять друзі, колеги, сусіди, знайомі родичів полонених воїнів! А решта мешканців міста живе своє життя… Якби у Ковелі провели соцопитування з питанням «Що ви знаєте про оборону Маріуполя? Про полонених воїнів Азову?». Чи були б результати такі ж як у Києві?», – пише жінка.

«Не хотіла уточнювати що ці постери я друкую за свої кошти, і коли розповсюджую – сподіваюсь на підтримку і небайдужість людей. І надіюсь що ковельчани ознайомлюються з інформацією через QR-код. І що будуть знати про героїчну оборону Маріуполя», – закликала у своєму дописі Світлана Богдан.

2024-02-09
Джерело: www.rup.com.ua

Реклама
Тендер
Блокноти А6, А5, 100 шт.1) Блокноти А6, пружина по короткій стороні Обложка 4+0, 350г/м.кв. блок без друку, 80г/м.кв. 50 листів Подложка 350г/м.кв. без друку 100 шт.
Форум
Предлагаю услуги по крауду (продвижение сайта за счет рекомендаций)Здравствуйте! Услуги: Рекомендательные размещения (крауд-ссылки) на форумах и тематических сайтах с последующим поддержанием ветки обсуждения. Так же