×
ВхідРеєстрація

E-mail *

Пароль *

Забули пошту або пароль?

» Неділя, 3 березня, 2024.
Вимкніть AdBlock або додайте портал у винятки щоб повноцінно користуватись, після оновіть сторінку (F5).
Якщо у вас щось не вийшло, ви можете написати нам з іншого браузера, де не встановлено блокувальник реклами.

Новини

На окупованих територіях України заблокований доступ до сервісів Google

На тимчасово окупованих територіях ворог блокує доступ до сервісів Google. Про це пише Центр національного спротиву. Мешканці низки населених пунктів півдня не мають доступу до YouTube, пошуковику Google, пошти Gmail тощо. Таким чином ворог не лише посилює контроль за інформаційним полем, а й спонукає перейти на «російські аналоги».

Проте відомо, що компанія Яндекс передає інформацію окупантам та допомагає відстежувати рух українців на ТОТ.

«Центр національного спротиву закликає ігнорувати ініціативи окупантів й нагадує про практичні поради щодо використання VPN для обходу таких блокувань», – йдеться у повідомленні.

Раніше повідомлялось, що російська влада планує запровадити низку нових обмежень щодо доступу до публічної інформації, щоб приховати масштабні втрати на війні в Україні. Зазначається, що російський пенсійний фонд отримав термінове розпорядження засекретити дані про виплати учасникам війни в Україні та їхнім сім’ям, адже ці дані є прямим доказом для підрахунку реальних втрат ЗС РФ.

Одночасно так звані «адміністрації» на тимчасово окупованих територіях отримали розпорядження щодо обмеження списку осіб, які мають доступ до інформації щодо перебування особового складу росіян в Україні. Центр нацспротиву додав, що напередодні виборів президента РФ влада намагається максимально обмежити інформацію про загибель особового складу росіян у війні проти України, побоюючись зростання антипутінських настроїв.

2024-02-09
Джерело: www.rup.com.ua

Реклама
Тендер
Блокноти А6, А5, 100 шт.1) Блокноти А6, пружина по короткій стороні Обложка 4+0, 350г/м.кв. блок без друку, 80г/м.кв. 50 листів Подложка 350г/м.кв. без друку 100 шт.
Форум
Предлагаю услуги по крауду (продвижение сайта за счет рекомендаций)Здравствуйте! Услуги: Рекомендательные размещения (крауд-ссылки) на форумах и тематических сайтах с последующим поддержанием ветки обсуждения. Так же