×
ВхідРеєстрація

E-mail *

Пароль *

Забули пошту або пароль?

» Неділя, 3 березня, 2024.
Вимкніть AdBlock або додайте портал у винятки щоб повноцінно користуватись, після оновіть сторінку (F5).
Якщо у вас щось не вийшло, ви можете написати нам з іншого браузера, де не встановлено блокувальник реклами.

Новини

Meta готується позначати ШІ-зображення провідних розробників у фейсбуці та інстаграмі

Компанія Meta почне маркувати зображення, згенеровані інструментами штучного інтелекту, у соцмережах «Фейсбук» та «Інстаграм» у найближчі місяці. Про це повідомив президент з глобальних питань компанії Нік Клегг у корпоративному блозі. Ініціатива зумовлена ризиком стрімкого збільшення дезінформації в умовах виборчих кампаній.

За його словами, Meta готується розгорнути систему маркування зображень — додавання «водяних знаків» у зображення, згенеровані інструментами штучного інтелекту від провідних розробників — Google, Microsoft, OpenAI, Adobe, Midjourney і Shutterstock у її соцмережах «Фейсбук», «Інстаграм», «Тредс».

Щоб розгорнути повноцінну систему перевірки контенту, компанія комунікує з усіма провідними розробниками та закликає до вироблення загальних підходів.

«Ми використаємо цей підхід упродовж наступного року, протягом якого в усьому світі відбудеться низка важливих виборів. За цей час ми очікуємо дізнатися набагато більше про те, як люди створюють і діляться вмістом штучного інтелекту, яку прозорість люди вважають найціннішою та як ці технології розвиваються. Те, що ми дізнаємося, буде інформувати про найкращі практики галузі та наш власний підхід у майбутньому», — зазначив Нік Клегг.

Нагадаємо, раніше компанія Meta оголосила, що можливість використовувати її рекламні продукти генеративного штучного інтелекту не поширюватиметься на політичних рекламодавців, щоб запобігти використанню їх у створенні дезінформації.

2024-02-08
Джерело: www.rup.com.ua

Реклама
Тендер
Блокноти А6, А5, 100 шт.1) Блокноти А6, пружина по короткій стороні Обложка 4+0, 350г/м.кв. блок без друку, 80г/м.кв. 50 листів Подложка 350г/м.кв. без друку 100 шт.
Форум
Предлагаю услуги по крауду (продвижение сайта за счет рекомендаций)Здравствуйте! Услуги: Рекомендательные размещения (крауд-ссылки) на форумах и тематических сайтах с последующим поддержанием ветки обсуждения. Так же