×
ВхідРеєстрація

E-mail *

Пароль *

Забули пошту або пароль?

» Неділя, 3 березня, 2024.
Вимкніть AdBlock або додайте портал у винятки щоб повноцінно користуватись, після оновіть сторінку (F5).
Якщо у вас щось не вийшло, ви можете написати нам з іншого браузера, де не встановлено блокувальник реклами.

Новини

Євробачення-2024: скільки грошей витратила Україна і як відреагувала мережа

Вартість проведення пісенного конкурсу вже спровокувала активне обговорення в мережі Послуги для реалізації цьогорічного Національного відбору Євробачення обійшлися Україні у 10 999 811 грн. Про це свідчать дані з сайту держзакупівель Prozorro. Така вартість проведення пісенного конкурсу вже спровокувала активне обговорення в мережі.

Зокрема, на неї звернув увагу музичний продюсер Михайло Ясинський у Facebook.

«Тобто, номер кожного учасника цього шоу обійшовся у 27000 доларів... Причому, скоріш за все, більшість витрат на номери додатково несли самі учасники. Так принаймні було останні роки», – написав він.

Ясинський підрахував, що за ці гроші можна було б створити 100 грантів для молоді по 100 тисяч гривень на створення аудіовізуальних продуктів із певними творчими та ідеологічними вимогами та характеристиками. «Ми б мали якнайменше 100 цікавих відео та пісень та менше срачів», – зауважив продюсер.

У коментарях під його дописом зібралося чимало однодумців, які вважають недоречними такі витрати під час війни та звертають увагу на технічні колапси, які сталися під час трансляції.

Також деякі користувачі підтримали позицію Ясинського щодо грантів та звернули увагу на рівень фінансування академічної музики в Україні.

2024-02-07
Джерело: www.rup.com.ua

Реклама
Тендер
Блокноти А6, А5, 100 шт.1) Блокноти А6, пружина по короткій стороні Обложка 4+0, 350г/м.кв. блок без друку, 80г/м.кв. 50 листів Подложка 350г/м.кв. без друку 100 шт.
Форум
Предлагаю услуги по крауду (продвижение сайта за счет рекомендаций)Здравствуйте! Услуги: Рекомендательные размещения (крауд-ссылки) на форумах и тематических сайтах с последующим поддержанием ветки обсуждения. Так же