×
ВхідРеєстрація

E-mail *

Пароль *

Забули пошту або пароль?

» Понеділок, 17 червня, 2024.
Вимкніть AdBlock або додайте портал у винятки щоб повноцінно користуватись, після оновіть сторінку (F5).
Якщо у вас щось не вийшло, ви можете написати нам з іншого браузера, де не встановлено блокувальник реклами.

Новини

Великі компанії відмовилися від реклами в "Х" через антисемітські вислови Маска

Низка великих компаній, серед яких Apple, Disney, Comcast, Lionsgate та Paramount Global відмовляються купувати рекламу на платформі "X" після того, як Ілон Маск розмістив антисемітський допис, – пише The Washington Post. У виданні зазначають, що це масштабний відтік рекламодавців на платіформі після того, як Маск купив "Х" приблизно рік тому.

Як повідомляється, у п’ятницю Apple припинила рекламу на платформі, що стало особливо великою втратою для X, адже технічний гігант був найбільшим рекламодавцем платформи (майже $50 мільйонів доходу в першому кварталі 2022 року). Представники Disney, Comcast, Lionsgate і Paramount підтвердили, що також призупинили рекламу на платформі.

Звіт некомерційної групи Media Matters for America у четвер показав, що платформа соціальних мереж Маска розміщувала рекламу великих брендів, таких як Apple, поруч із антисемітським вмістом, таким як меми, що зображують нацизм як духовне пробудження, і цитати Адольфа Гітлера, представлені як надихаючий стилі.

Після оприлюднення звіту компанія IBM заявила, що припинить рекламу на X. У своїй заяві технологічна компанія заявила, що "не терпить ненависті та дискримінації".

Інші компанії, внесені до списку Media Matters, такі як Coca-Cola, Chipotle, Best Buy, Meta, Oracle, General Motors і Xfinity, не коментують ситуацію.

Як відомо, Ілон Маск підтримав твіт користувача, який написав, що євреї поширюють ненависть до білих людей і хочуть наповнити країну небілими людьми, щоб витіснити біле населення. У своєму коментарі Маск написав, що користувач "сказав істинну правду".

Нагадаємо, Євросоюз закликав Ілона Маска боротися з поширенням дезінформації у соцмережі X (колишній Twitter) після атаки бойовиків ХАМАС на Ізраїль. У Єврокомісії наголосили, що наразі є ознаки того, що X використовується для поширення незаконного контенту і дезінформації в ЄС.

2023-11-20
Джерело: www.rup.com.ua

Реклама
Тендер
Коробкикоробка в сложеном виде - 182х77х42 мм, в развертке - 253 х 295 мм. окно размером 36 х 57 мм. + надо сделать правильные клапаны и проверить, складыва
Форум
КоробкиДобрый день! Кто может изготовить коробки . Коробка: • цельной конструкции • из белого мелованного картона • размером 188 х 82 х 60 мм • с од