×
ВхідРеєстрація

E-mail *

Пароль *

Забули пошту або пароль?

» Понеділок, 17 червня, 2024.
Вимкніть AdBlock або додайте портал у винятки щоб повноцінно користуватись, після оновіть сторінку (F5).
Якщо у вас щось не вийшло, ви можете написати нам з іншого браузера, де не встановлено блокувальник реклами.

Новини

Львівська фірма судиться з міськрадою через демонтаж реклами на проспекті Свободи

Рекламна фірма "ЕОН" подала до суду на Львівську міську раду через висадку дерев на проспекті Свободи, у місцях, де раніше були рекламні конструкції. У міськраді зазначили, що рекламні щити демонтували законно, а на їхнє місце цього року висадили "кліматичні" дерева. Про це повідомила пресслужба Львівської міської ради.

"Проспект Свободи надзвичайно навантажений і пішоходами, і рухом транспорту. Щоб хоч якось покращити комфорт пересування для мешканців одним із найнавантаженіших тротуарів в місті, туди навесні висадили дерева. Вони зменшують шум, зменшують загазованість, створюють тінь, тому насправді дуже важливо, щоб вони там були" – зазначила заступниця директора департаменту економічного розвитку Львівської міської ради Олександра Сладкова.

Одночасно з висадкою дерев на проспекті Свободи демонтували 8 рекламних конструкцій (сітілайтів), які перешкоджали виконанню робіт. Про це рекламну компанію попередили заздалегідь і їм запропонували альтернативні місця в центральній частині Львова. Проте власник рекламних щитів – ТзОВ "ЕОН" – не погодився з таким рішенням посадовців і подав в суд на Львівську міськраду.

За даними департаменту економічного розвитку Львівської міської ради, вперше місто відмовило у продовженні дозволів на розміщення рекламних конструкцій на проспекті Свободи компанії "ЕОН" – власник Орест Шейка – ще у 2011 році.

Відтоді впродовж 10 років, всупереч позиції управління архітектури та управління охорони історичного середовища Львова, власник рекламної компанії отримував продовження дозволів на розміщення реклами через суди. За даними юридичного департаменту, місто готує документи для спростування наведеного в позові.

2023-11-17
Джерело: www.rup.com.ua

Реклама
Тендер
Коробкикоробка в сложеном виде - 182х77х42 мм, в развертке - 253 х 295 мм. окно размером 36 х 57 мм. + надо сделать правильные клапаны и проверить, складыва
Форум
КоробкиДобрый день! Кто может изготовить коробки . Коробка: • цельной конструкции • из белого мелованного картона • размером 188 х 82 х 60 мм • с од