×
ВхідРеєстрація

E-mail *

Пароль *

Забули пошту або пароль?

» Вівторок, 5 грудня, 2023.
Вимкніть AdBlock або додайте портал у винятки щоб повноцінно користуватись, після оновіть сторінку (F5).
Якщо у вас щось не вийшло, ви можете написати нам з іншого браузера, де не встановлено блокувальник реклами.

Новини

Spotify запускає ринок реклами подкастів у 5 країнах

Музична стримінгова компанія Spotify заявила, що запустить свій рекламний ринок для подкастів на п'яти нових ринках, зокрема Швеції та Індії. Spotify Audience Network, вперше запущена 2021 року, доступна в дев'яти країнах, таких, як Німеччина та США, для видавців і творців подкастів для монетизації свого контенту.

Інвестувавши понад мільярд доларів у розвиток свого подкаст-бізнесу з 5 млн найменувань і 100 млн слухачів, Spotify зосереджується на збільшенні рекламних доходів від цього формату.

«Ми часто чуємо від наших клієнтів, що вони не поспішають інвестувати в подкасти через відсутність таргетування аудиторії та проблеми з охопленням слухачів подкастів у великих масштабах», – говорить Брайан Бернер, глобальний керівник відділу продажів реклами Spotify.
За даними видання, компанія вирішує ці дві проблеми.

У третьому кварталі рекламні доходи компанії зросли на 16% проти попереднього року, а доходи від реклами подкастів зросли у двозначному діапазоні.

2023-11-17
Джерело: www.rup.com.ua

Реклама
Тендер
Друк сетівСети А3, 1+0 ч/б, папір газетний. Тираж 10 000 шт
Форум
Отопительное оборудование"Beeterm не только производят отличное оборудование, но и предоставляют высокий уровень сервиса. Приобрели модульную котельную для нашего офиса, и ост