×
ВхідРеєстрація

E-mail *

Пароль *

Забули пошту або пароль?

» Середа, 17 липня, 2024.
Вимкніть AdBlock або додайте портал у винятки щоб повноцінно користуватись, після оновіть сторінку (F5).
Якщо у вас щось не вийшло, ви можете написати нам з іншого браузера, де не встановлено блокувальник реклами.

Новини

Фото української співачки Fiїnkа використали для пропагандистської реклами

У тимчасово окупованому Мелітополі з’явилася пропагандистська реклама юридичних послуг зі зміни українських паспортів на російські. Ба більше, так звані «юристи» пропонують українцям змінювати прізвища, щоб «очиститися від нав'язаного українського нацизму».

Рекламні плакати проілюстрували фотографією франківської співачки Ірини Вихованець, більш відомої як Fiїnka, у гуцульському вбранні. Сама артистка відреагувала на це на своїй інстаграм-сторінці.

«Нині зрані знайомий військовий ЗСУ, який, до речі, родом з Маріуполя, присилає мені ціво знимки. Каже: "Ірунцьо, як тебе приємно тут бачити". Господи, злізь та й подивиси на се покаяніє. Як можно влупити фотографію максимально проукраїнської молодиці, гуцулки для заклику зміни прізвищ?

Цікаво чого саме моя фотоґрафія на обкладинці сеї новітньої інтерпретації "Мини Мазайла"? А, точно. Я ж в одному з інтерв’ю сказала, шо я націоналістка. А тим каліцунам водно, шо нацистка, шо націоналістка. Але приємно стати обличчям українського нацизму. Йой, єк би то файно аби дітей москальських лякали Фіїнкою. "Нє будєш спать, прійдьот Фієнка і здуєт тебя трембітай". Пишу сей пост і доїдаю мальчіка в трусіках. Слава Нації!» — написала Fiїnka.

Нагадаємо, Fiїnka — це сценічний псевдонім співачки, акторки й авторки комедійного блогу «Ліжник TV» Ірини Вихованець. У грудні 2022 року вона брала участь у Нацвідборі на «Євробачення-2023» з піснею «Довбуш». За допомогою своєї творчості артистка популяризує українську мову, зокрема гуцульський діалект.

2023-11-16
Джерело: www.rup.com.ua

Реклама
Тендер
Трафаретний друк на тканинах, еко пакетахШукаю підрядника на трафаретний друк на тканині (еко сумки з канвасу, саржі. бавовна) Цікавить, як форма оплати на ФОП, такі і ТОВ. Бажано Київ!!!
Форум
co pet пластикВ мире 3D-печати Пластик Copet (PETG) зарекомендовал себя как один из самых известных и разнообразных материалов. Благодаря своим исключительным свойс