×
ВхідРеєстрація

E-mail *

Пароль *

Забули пошту або пароль?

» Понеділок, 17 червня, 2024.
Вимкніть AdBlock або додайте портал у винятки щоб повноцінно користуватись, після оновіть сторінку (F5).
Якщо у вас щось не вийшло, ви можете написати нам з іншого браузера, де не встановлено блокувальник реклами.

Новини

Google віддає Apple 36% виручки від реклами у Safari

Google ось уже понад 20 років віддає Apple значну частину виторгу від реклами, переглянутої користувачами через інтернет-браузер Safari. В обмін на це Apple гарантував Google, що його пошуковий сервіс завжди буде пошуковою системою за замовчуванням у Safari. Всі ці роки точні суми та розмір комісії, що стягується Apple, залишалися комерційною таємницею.

Однак у ході розгляду антимонопольного позову Мін’юсту США до Google останній із виступаючих свідків з боку компанії ненароком розкрив цю інформацію, повідомляє Bloomberg.

У Вашингтоні відбувається розгляд антимонопольного позову, поданого Міністерством юстиції США до Google у жовтні 2020 року. До позову, поданого до суду округу Колумбія, приєдналися прокурори ще 11 штатів США. У ньому міститься вимога «перешкодити Google у незаконному утриманні монополії на ринках інтернет-пошуку, пошукової реклами та загального текстового пошуку в США за допомогою антиконкурентної та обмежувальної політики».

Влада впевнена, що Google досягла свого домінуючого становища на ринку інтернет-пошуковиків саме через такі угоди, як з Apple, сплачуючи їм за те, щоб Google залишався пошуковою системою за замовчуванням. Деякі з цих угод рекомендують дистриб’юторам пропонувати інші продукти Google.

Професор Університету Чикаго Кен Мерфі заявив під час розгляду справи, що Google з 2002 року віддає Apple 36% своєї рекламної виручки у Safari. На цих словах головний адвокат Google Джон Шмідтлейн «помітно зіщулився», зазначає видання, оскільки цифра мала залишитися конфіденційною.

Google і Apple раніше намагалися переконати суд у тому, що фінансові деталі партнерства — комерційна таємниця, розкриття якої «необґрунтовано підірве конкурентні позиції Google як щодо прямих конкурентів, так і інших контрагентів».

Обидві компанії відмовилися коментувати слова Мерфі.

2023-11-15
Джерело: www.rup.com.ua

Реклама
Тендер
Коробкикоробка в сложеном виде - 182х77х42 мм, в развертке - 253 х 295 мм. окно размером 36 х 57 мм. + надо сделать правильные клапаны и проверить, складыва
Форум
КоробкиДобрый день! Кто может изготовить коробки . Коробка: • цельной конструкции • из белого мелованного картона • размером 188 х 82 х 60 мм • с од