×
ВхідРеєстрація

E-mail *

Пароль *

Забули пошту або пароль?

» П'ятниця, 1 грудня, 2023.
Вимкніть AdBlock або додайте портал у винятки щоб повноцінно користуватись, після оновіть сторінку (F5).
Якщо у вас щось не вийшло, ви можете написати нам з іншого браузера, де не встановлено блокувальник реклами.

Новини

Куртку Майкла Джексона з реклами Pepsi продали за понад $300 тис. на аукціоні

У Лондоні на аукціоні продали легендарну шкіряну куртку, яку Майкл Джексон носив у рекламі Pepsi, за $306 тисяч. Майкл Джексон вдягав цю куртку в 1984 році – у першому із серії рекламних роликів, що знімали для Pepsi. Ці рекламні ролики в основному запам?яталися інцидентом, коли під час одних знімань волосся Джексона спалахнуло і співак отримав серйозні опіки.

Але тоді на ньому була інша куртка.

Куртка була одним з понад 20 предметів, які продали на аукціоні. Зокрема це куртка, яку спочатку носив Джордж Майкл, перука, що належала Емі Вайнгаус, а також предмети, пов?язані з Девідом Боуї, Oasis та The Beatles.

Гітара Gibson, що належала Ангусу Янгу з AC/DC, залишилася непроданою, як і музичний автомат Yellow Submarine Beatles, який було випущено обмеженим тиражем.

2023-11-13
Джерело: www.rup.com.ua

Реклама
Тендер
Календарі з кашировкоюКолеги вітаю. Кліенту, ще в цьому році, потрібно виготовити 2 наклади календарів. 1. Календар будиночок, каширована основа, перекідні листочки міся
Форум
Отопительное оборудование"Beeterm не только производят отличное оборудование, но и предоставляют высокий уровень сервиса. Приобрели модульную котельную для нашего офиса, и ост