×
ВхідРеєстрація

E-mail *

Пароль *

Забули пошту або пароль?

» П'ятниця, 1 грудня, 2023.
Вимкніть AdBlock або додайте портал у винятки щоб повноцінно користуватись, після оновіть сторінку (F5).
Якщо у вас щось не вийшло, ви можете написати нам з іншого браузера, де не встановлено блокувальник реклами.

Новини

Глава WhatsApp підтвердив появу реклами всередині програми в майбутньому

WhatsApp готується до нововведень у своїй бізнес-моделі. Вілл Кеткарт, керівник платформи, підтвердив, що в додатку можуть з’явитися рекламні оголошення. Передбачається, що реклама розміщуватиметься у функції “Статус”, а також у нещодавно представлених “Каналах”.

У бесіді з бразильським виданням Folha De S.Paulo, Кеткарт уточнив, що, незважаючи на вивчення можливості введення реклами, основний досвід спілкування в месенджері залишиться вільним від рекламних втручань.

Він підкреслив, що вкладка з вхідними повідомленнями, яка є особистим простором користувача, не буде зачеплена комерційним контентом.

Крім того, Кеткарт натякнув на можливе введення передплатної моделі для функції “Канали”, яка дасть змогу власникам каналів просувати свої оголошення всередині месенджера. Ще один спосіб заробити грошей на сервісі.

2023-11-09
Джерело: www.rup.com.ua

Реклама
Тендер
Календарі з кашировкоюКолеги вітаю. Кліенту, ще в цьому році, потрібно виготовити 2 наклади календарів. 1. Календар будиночок, каширована основа, перекідні листочки міся
Форум
Отопительное оборудование"Beeterm не только производят отличное оборудование, но и предоставляют высокий уровень сервиса. Приобрели модульную котельную для нашего офиса, и ост