×
ВхідРеєстрація

E-mail *

Пароль *

Забули пошту або пароль?

» Понеділок, 17 червня, 2024.
Вимкніть AdBlock або додайте портал у винятки щоб повноцінно користуватись, після оновіть сторінку (F5).
Якщо у вас щось не вийшло, ви можете написати нам з іншого браузера, де не встановлено блокувальник реклами.

Новини

У Китаї заарештували за рекламу нелегальних казино власника стрімінгової платформи

Два роки тому китайську потокову платформу Dou Yu звинуватили у розповсюдженні реклами нелегальних операторів азартних ігор та створенні порноконтенту, а нещодавно засновника компанії Чень Шаоцзе заарештували. Платформа Dou Yu з'явилася в Китаї в 2014 році і відразу стала дуже популярною - на ній транслювалося все - від ремонту в будинку, до приготування їжі.

Велика увага на Dou Yu приділялася кіберспорту, що зрештою і призвело китайців до реклами азартних ігор, коли популярність платформи стала падати.

Пік розвитку платформи припав на 2019 рік, коли вдалося отримати інвестиції в 775 мільйонів доларів і наростити базу користувачів у 50 мільйонів осіб, але останніми роками популярність платформи падала стрімко, що й привело її засновників до сумнівних для Китаю видів заробітку, за які в країні можна одержати тюремний термін.

Тепер Чень Шаоцзе проведе у в'язниці 3,5 роки та заплатить штраф у розмірі 137 300 доларів.

2023-11-09
Джерело: www.rup.com.ua

Реклама
Тендер
Коробкикоробка в сложеном виде - 182х77х42 мм, в развертке - 253 х 295 мм. окно размером 36 х 57 мм. + надо сделать правильные клапаны и проверить, складыва
Форум
КоробкиДобрый день! Кто может изготовить коробки . Коробка: • цельной конструкции • из белого мелованного картона • размером 188 х 82 х 60 мм • с од