×
ВхідРеєстрація

E-mail *

Пароль *

Забули пошту або пароль?

» П'ятниця, 1 грудня, 2023.
Вимкніть AdBlock або додайте портал у винятки щоб повноцінно користуватись, після оновіть сторінку (F5).
Якщо у вас щось не вийшло, ви можете написати нам з іншого браузера, де не встановлено блокувальник реклами.

Новини

У Китаї заарештували за рекламу нелегальних казино власника стрімінгової платформи

Два роки тому китайську потокову платформу Dou Yu звинуватили у розповсюдженні реклами нелегальних операторів азартних ігор та створенні порноконтенту, а нещодавно засновника компанії Чень Шаоцзе заарештували. Платформа Dou Yu з'явилася в Китаї в 2014 році і відразу стала дуже популярною - на ній транслювалося все - від ремонту в будинку, до приготування їжі.

Велика увага на Dou Yu приділялася кіберспорту, що зрештою і призвело китайців до реклами азартних ігор, коли популярність платформи стала падати.

Пік розвитку платформи припав на 2019 рік, коли вдалося отримати інвестиції в 775 мільйонів доларів і наростити базу користувачів у 50 мільйонів осіб, але останніми роками популярність платформи падала стрімко, що й привело її засновників до сумнівних для Китаю видів заробітку, за які в країні можна одержати тюремний термін.

Тепер Чень Шаоцзе проведе у в'язниці 3,5 роки та заплатить штраф у розмірі 137 300 доларів.

2023-11-09
Джерело: www.rup.com.ua

Реклама
Тендер
Календарі з кашировкоюКолеги вітаю. Кліенту, ще в цьому році, потрібно виготовити 2 наклади календарів. 1. Календар будиночок, каширована основа, перекідні листочки міся
Форум
Отопительное оборудование"Beeterm не только производят отличное оборудование, но и предоставляют высокий уровень сервиса. Приобрели модульную котельную для нашего офиса, и ост