×
ВхідРеєстрація

E-mail *

Пароль *

Забули пошту або пароль?

» П'ятниця, 1 грудня, 2023.
Вимкніть AdBlock або додайте портал у винятки щоб повноцінно користуватись, після оновіть сторінку (F5).
Якщо у вас щось не вийшло, ви можете написати нам з іншого браузера, де не встановлено блокувальник реклами.

Новини

YouTube змусив сотні тисяч користувачів деінсталювати блокувальники реклами

Нова політика YouTube щодо блокувальників реклами призвела до того, що сотні тисяч користувачів видалили такі розширення зі своїх браузерів. Про це пише Wired. За даними видання, у жовтні розробники блокувальників реклами зафіксували «рекордну кількість» людей, які деінсталювали їхні програми.

Водночас це також призвело до збільшення нових інсталяцій. Як виявилось, багато користувачів намагалися перемикнутися з одного розширення на інше, щоб продовжувати блокувати рекламу.

Компанія Ghostery повідомила що 90% користувачів назвали зміни на YouTube причиною видалення програми. За даними AdGuard, кількість щоденних деінсталяцій зростала протягом усього жовтня, а за один день 18 жовтня сягнула 52 тис. Саме тоді YouTube почав ширше розповсюджувати сповіщення.

Також в інтернеті поширилась інформація, що використання блокувальника Ghostery в Microsoft Edge тимчасово знімає обмеження на блокувальники реклами в YouTube. Через це користувачі перейшли в конкуруючий браузер, а кількість встановлень розширення цієї компанії зросло на 30%.

AdGuard тим часом збільшив кількість платних підписок. Деяким користувачам вдалося успішно заблокувати рекламу за допомогою цього інструменту.

2023-11-08
Джерело: www.rup.com.ua

Реклама
Тендер
Календарі з кашировкоюКолеги вітаю. Кліенту, ще в цьому році, потрібно виготовити 2 наклади календарів. 1. Календар будиночок, каширована основа, перекідні листочки міся
Форум
Отопительное оборудование"Beeterm не только производят отличное оборудование, но и предоставляют высокий уровень сервиса. Приобрели модульную котельную для нашего офиса, и ост