×
ВхідРеєстрація

E-mail *

Пароль *

Забули пошту або пароль?

» П'ятниця, 1 грудня, 2023.
Вимкніть AdBlock або додайте портал у винятки щоб повноцінно користуватись, після оновіть сторінку (F5).
Якщо у вас щось не вийшло, ви можете написати нам з іншого браузера, де не встановлено блокувальник реклами.

Новини

Йоханссон прорекламувала застосунок зі штучним інтелектом, сама цього не знаючи

Акторка Скарлетт Йоханссон з’явилася в онлайн-рекламі застосунку зі штучним інтелектом, сама цього не знаючи. Тепер зірка судитиметься. 22-секундний рекламний ролик застосунку для створення зображень за допомогою ШІ під назвою Lisa AI: 90s Yearbook & Avatar за участі Йоханссон з’явився в X (Twitter) цього тижня.

У ньому було використано фрагмент відео з Йоханссон, зроблений під час роботи над стрічкою "Чорна вдова". Акторка на відео каже: "Як справи, хлопці? Це Скарлетт, і я хочу, щоб ви йшли за мною".

Після цього у ролику з’являються створені ШІ зображення жінок, що схожі на зірку Marvel. Далі фейковий голос, який імітує Йоханссон, рекламує застосунок, розповідаючи про його функції. Під рекламою було дрібним шрифтом написано, що "зображення було створено за допомогою Lisa AI".

Представник акторки підтвердив, що Йоханссон не є обличчям цього бренду. А її адвокат Кевін Йорн повідомив, що подано позов.

"Ми не ставимось до таких речей легковажно. … Ми впораємося з цим за допомогою всіх засобів правового захисту, які у нас будуть", — сказав Йорн.

ШІ-двійники зірок

Цікаво, що Йоханссон не єдина акторка, чиє ім’я та зовнішність вкрали для використання в рекламі. Минулого місяця Том Хенкс, який цього року був відзначений антипремією "Золота малина 2023", повідомив, що стоматологічна клініка використала його ШІ-двійника для своєї реклами.

2023-11-07
Джерело: www.rup.com.ua

Реклама
Тендер
Календарі з кашировкоюКолеги вітаю. Кліенту, ще в цьому році, потрібно виготовити 2 наклади календарів. 1. Календар будиночок, каширована основа, перекідні листочки міся
Форум
Отопительное оборудование"Beeterm не только производят отличное оборудование, но и предоставляют высокий уровень сервиса. Приобрели модульную котельную для нашего офиса, и ост