×
ВхідРеєстрація

E-mail *

Пароль *

Забули пошту або пароль?

» Середа, 17 липня, 2024.
Вимкніть AdBlock або додайте портал у винятки щоб повноцінно користуватись, після оновіть сторінку (F5).
Якщо у вас щось не вийшло, ви можете написати нам з іншого браузера, де не встановлено блокувальник реклами.

Новини

Netflix даруватиме епізоди без реклами тим, хто дивиться кілька серій поспіль

Стримінговий сервіс Netflix незабаром почне скорочувати кількість реклами для тих, хто любить дивитись серіали відразу. Про це пише The Verge. Із початку 2024 року Netflix показуватиме епізод без реклами після того, як користувачі подивляться три серії поспіль.

Із початку 2024 року Netflix показуватиме епізод без реклами після того, як користувачі подивляться три серії поспіль.

"Це може зменшити спокусу вимкнути те, що ви дивитеся. Netflix вже згадував про важливість утримання підписників на своїх місцях раніше, а минулого року компанія заявила, що вважає, що така модель випуску епізодів допомагає стимулювати значну залученість", - пише видання.

Netflix також повідомив, що його тарифний план з підтримкою реклами залучив 15 мільйонів активних користувачів щомісяця протягом року після запуску.

"Своїм останнім підвищенням цін Netflix підштовхує все більше користувачів до тарифного плану з підтримкою реклами за 6,99 дол на місяць, який досі був прибутковим для компанії", - додає The Verge.

2023-11-03
Джерело: www.rup.com.ua

Реклама
Тендер
Трафаретний друк на тканинах, еко пакетахШукаю підрядника на трафаретний друк на тканині (еко сумки з канвасу, саржі. бавовна) Цікавить, як форма оплати на ФОП, такі і ТОВ. Бажано Київ!!!
Форум
co pet пластикВ мире 3D-печати Пластик Copet (PETG) зарекомендовал себя как один из самых известных и разнообразных материалов. Благодаря своим исключительным свойс